Microsoft 3000 3TJ-00011 Klavye Yorumları

Microsoft 3000 3TJ-00011 Klavye Yorumları

190 YORUM
118 adet yıldızlı yorum
49 adet yıldızlı yorum
19 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Microsoft 3000 3TJ-00011 Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Webden Al aracılığıyla, 03.12.2016

(Ürünü satın aldı)

yorumlardan biri a tuşu geç basıyor demiş bence klavye ile alakası yok (donanımsal olabilir veya bozuk klavye denk gelmiş olabilir.) tüm tuşlar seri ve gerektiği şekilde basıyor alacak kişilerin tereddüt etmelerine gerek yoktur, gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirler.

Webden Al aracılığıyla, 09.03.2017

(Ürünü satın aldı)

Klavye sessiz ve kullanımı rahat. Tuşların tasarımındaki hafif eğim ve yükselti kullanımı kolaylaştırıyor. Klavyenin altında yükseltici ayaklar bulunmuyor.

Webden Al aracılığıyla, 06.03.2017

(Ürünü satın aldı)

Hem şık hem ergonomik. uşları ekranda göründüğü gibi değil Türkçe karakterler de var. Ergonomik olarak on numara klavye. Microsoftun klavyedeki malzeme kalitesini de hiçbir zaman sorgulamam .

Webden Al aracılığıyla, 13.06.2017

(Ürünü satın aldı)

Ürün güzel fena değil ama buradaki görseller de daha iyi duruyor. Elime alınca kalitesi çok abartılacak gibi değil. Tuşları da parlak zannettim ancak parlak değil mat. Klavye eğimli fakat keşke yükseltici ayakları da olsaydı.

Webden Al aracılığıyla, 03.02.2017

(Ürünü satın aldı)

Avantajı : Tuşları birbirine yapışık değil 10 parmak için rahat oluyor. Geniş ve kıvrımlı olması , Kablosu kalitesiz durmuyor sağlam duruyor, sürekli yazı yazanlar için uygun. Dezavantajı : Arada bir takılma oluyor sebebini anlayamadım neden oluyor. Dün hiç yokken bugün sık olmaya başladı. Kablosuz klavyede bu problem yokken kabloluda olması tuhaf. İlla masada kullanmak gerek yoksa yine bilekler rahatsız oluyor. Oyun performansı da iyi.

Webden Al aracılığıyla, 28.06.2018

(Ürünü satın aldı)

alışırsan iyi ama alışması uzun sürer yok aslında kötü ama en azından kokmuyor kötü plastik

Webden Al aracılığıyla, 05.04.2017

(Ürünü satın aldı)

Microsoftun bunun 5 milsi pahalı fiyata satılan kablosuz klavyelerinde bulunmayan capslock ve numclock ışıkları bu klavyede mevcut. Tek kelimeyle harika bir klavye.

Webden Al aracılığıyla, 09.01.2017

(Ürünü satın aldı)

Öncelikle klavyenin çok şık olduğunu belirtmek isterim. Ergonomik şekline biraz alışmak gerekiyor. Ama alışınca ne kadar rahat olduğunu fark edebiliyorsunuz. Klavyeyi iş yerimde kullanmak için aldım. Sessiz oluşu, açık ofiste kullanmak için mükemmel bir özellik. Başka ne diyebilirim ki, adamlar yapmış.

Webden Al aracılığıyla, 13.11.2017

(Ürünü satın aldı)

çok başarılı. biraz alışınca her tuşun tam olması gerektiği yerde olduğunu farkediyorsunuz. bilekleriniz ağrımıyor.

Webden Al aracılığıyla, 05.09.2017

(Ürünü satın aldı)

Klavye sağlam duran öncekiler gibi,sallanmayan tuş dizilimini beğendiğim bir klavye. Tuşlar çat çat sesler çıkarmıyor yumuşak ve rahat. Caps Lock ve A harfi arasındaki boşluk on numara olmuş. Piano black denilen aşırı parmak izi tutan bir çerçeveye sahip. Işıkları kapanıp duruyor. Num Lock açık/kapalı kontrol etmek için klavyede tuşa basmak gerek. Bu yüzden bir yıldız yok ama fiyatına göre iyi

Webden Al aracılığıyla, 01.08.2017

(Ürünü satın aldı)

Ürünin orta kısmındaki tümsek buradaki tuşlara erişimi kolaylaştırıyor. Düz klavyeden geçenler ilk birkaç gün zorlanacaktır. Kısayol tuşlarını Intellitype uygulamasını kurduktan sonra çalıştırabildim, ancak bu uygulamanın kurulmasının zorunlu olmadığı söyleniyor (ses artır-azalt yine de çalışmadı, durdur/başlat winamp'ta düzgün çalışıyor). Denemek durumunda kalabilirsiniz Resimde İngilizce klavye konulmuş ancak tuş yerleşimi açıklamada belirtildiği gibi Türkçe Q'ya göre. Gövdesi piano black deikleri tarzda parlak siyah, lekeleri ve tozu çok belli ediyor.

Webden Al aracılığıyla, 10.11.2017

(Ürünü satın aldı)

Ben kolumda sorun yaşadığım için ergonomik klavyeleri araştırdığımda pahalı olanlardan başlamak yerine fiyatı uygun olan bu klavyeye şans verecek başlamak istedim. Tüm yorumları da okuyunca emin oldum. Ürün çok hızlı gönderildi bu çok güzeldi. Bugün siparişi verdim yarın oldu hemen aldım resmen. Tasarımı gayet güzel özellikle bunun için de aldım. Hafif V tipi tuş dizilişi ellerinizi üzerine yerleştirdiğinizde ise hafif tepeli oluşu benim özellikle istediğim özelliklerdi. On parmak kullandığım için ve kolumda oluşan sorundan dolayı rahat etmem önemliydi. İş yerimde kullandığım standart düz ve hantal klavyeden sonra bu klavye çok iyi geldi. El ve kol kaslarımı zorlamayacak hafiflikte istiyordum tuşları ve kullandığım klavyeden sonra çok kullanışlı ve hafif geldi tuşlar ama daha da hafif olsa daha da mutlu olurdum tabi. Tüy hafifliği lazım bana böylesi yoktur zaten. Bir marka olması ve çıkış amacının ergonomi olması ve çok uygun fiyatlı olması mükemmeldi. En pahalısını veya en son çıkanını almak yerine amacım sağlık olmasına rağmen bu amaç için çıkarılmış ilk modellerden birine şans vermiş oldum ve şu an deneme aşamam devam ediyor. Çok yoğun kullanmadım ama iyice kontrol ettiğimde rahat ettim gerçekten. Ben buradaki yazımla tamamen sağlık açısından yorum yaptım. Her kişinin rahat ettiği durum aynı değildir ve ergonomik ürünleri denemeden almayın diye o yüzden derler. Sevdim ben klavyemi iyi ki almışım. Kendi adıma doğru hareket olmuş. İyi alışverişler kolay gelsin.......

Webden Al aracılığıyla, 17.02.2021

(Ürünü satın aldı)

fiyatı çok uygun ergonomisi harika. bileğim ağrıdığı için aldım...

Webden Al aracılığıyla, 10.01.2021

(Ürünü satın aldı)

Amaç klavye kullanmaksa alın kafanız rahat etsin :) Işıklar, özel tuşlar falan hiç biri yok. Klavye gibi klavye.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Hızlı kargo ve güzel paketleme için teşekkür ederim.

NI1 aracılığıyla

Curve 3000 Klavye

Ürün beklediğimden çok hızlı elime ulaştı. Teşekkürler

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

alışırsan iyi ama alışması uzun sürer yok aslında kötü ama en azından kokmuyor kötü plastik

HepsiB. aracılığıyla

10.numara bi ürün

teslimet gayet iyi ürün kalitesine görer çok uygun çok kullanışlı marka olkarak kaliteden ödün vermiyen bi marka tefsiye ederim ben çok memnunum

HepsiB. aracılığıyla, 12.01.2017

Harika

Gerçekten bu fiyata bu kalite başka klavyede zor bulunur.

HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2017

Beş Yıldız

Güzel bir ürün bu konuda sanırım daha iyisi konuşan klavye olabilir. :)

Microsoft 3000 3TJ-00011 Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft 3000 3TJ-00011 Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele