Delonghi Dedica EC 680.M Metal Espresso Makinesi

Delonghi Dedica EC 680.M Metal Espresso Makinesi Yorumları

5 yorum
51 kişi 
44 kişi 

 • Barista hayali kuran kişiler için orta seviyede çok uygun başlangıç makinesi
  Evde çekilmiş taze kahve ile espresso yapmak istiyorsanız fiyatına göre gayet iyi bir espresso çekimi var. Buhar çubuğu kahve çekimi kadar iyi değil ama yine de genel olarak bu makina için güzel bir fiyat ve performans.
 • yeni aldım, memnunum
  istersem, kahvemi çekip, istediğim gibi yapıyorum, istersem ESE pod kullanıyorum acelem olduğunda veya birkaç fazla kişiye kahve yaparken. Kahvenin tadı eski kombo makinemden çok daha iyi, su filtresi olması bir artı özellik kireç vs açısından, çok az yer kaplıyor, temizlemesi çok kolay. Kılavuzuna bir okumayla hakim oldum. eski makinemde, süre ayarı yoktu, sıcaklık ayarı ve kontrolü yoktu. tavsiye ederim.
 • mükemmel süt köpürtme
  cihaz daha yeni 10 kere espresso yaptık kahvelerde sıkıntı olabilir lakin espressonun köpüğü videlarda internetten bakıp aldık bizim makine espressoyu köpüğünü az yapıyor kahvelerden kaynaklı olabilir iyi bir espresso çekirdeğiyle deniyeceğiz fakat süt köpürtmesi enfesss ben bu kadar güzel süt köpürtmesi görmedim capucinolar enfes lakin latte machiatoyu yapamdık 3 renk olmadı bence kahvenin köpüksüz oluşundan kaynaklanıyor
 • İyi bir makine
  Görünümü zarif, inceliğiyle tezgahta az yer işgal ediyor. Su miktarını isteğinize göre (fincan büyüklüğüne ve/veya ağız tadınıza göre) önceden belirleyebilme özelliği benim için en büyük artısı oldu. Su sıcaklığını üç farklı derecede ayarlayabilmesi benim için pek önemli değil ancak isteklileri için önemli bir özellik olabilir. Kullanım klavuzunu dikkatle okuyarak cihazı kurmanızı ve çalıştırmanızı tavsiye ederim. Ayarlar ilk bakışta zor gibi görünse de klavuzda verilen talimatları dikkatle takip ederek kolayca kullanabilirsinbiz. Bir yıldızı eksiltmemin sebebi; cihazın fincan platformunun dar olması ve iki fincanı yanyana koymakta zorluk çekilmesi. Tavsiye ederim.
 • Kaliteli
  İstenilen sıcaklıkta ve lezzetle kahveyi hazırlıyor


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!