Microsoft  J5D-00020 Siyah Arc Klavye Yorumları

Microsoft J5D-00020 Siyah Arc Klavye Yorumları

37 YORUM
20 adet yıldızlı yorum
10 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Microsoft J5D-00020 Siyah Arc Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

Üründe çok fazla fonksiyonsuz tuş mevcut ve klavyenin bombeli oluşu yazma konusunda zorluk çıkartabiliyor . Üstüne paketi açık gönderiyorlar , ve klavyeyi iade etmek istediğimde mağaza iade talebini klavyenin altında çizik bulunduğu gerekçesiyle red etmiştir. Halbuki ürünü yumuşak bir zeminde 2 dakikalık deneyip paketleyip hemen geri gönderdim. Böyle bir zarar benim tarafımdan gerçekleşmemiştir. Geri ödemeli olarakta adrese geri göndermiştlerdir. Yani bu mağazadan ürün alsanız bile iade işlemlerinde sizi mağdur etmekten başka birşey yapmıyor. Alırken 40 kere düşünün.

NI1 aracılığıyla

sadece eğer çince olmasaydı mükemmel olacaktı

güzel klavya ama çinler için yapıldı

NI1 aracılığıyla

Fiyat çok makul. Ürün gayet güzel. Türkçe karakterlerin yerine çince karakterler var ama dört harf için birbirimizi kırmayalım. Yerini biliyorsunuz zaten:)

NI1 aracılığıyla

Tesadüf eseri rastladığım bir klavye, Japonca öğrendiğim için aldım. Bilgisayarda Japonca yazmak isteyenlere tavsiye ediyorum, güzel bir klavye.

HepsiB. aracılığıyla

İki Yıldız

maalesef ustundeki karakterler cince , ve klavyedeki tuslar da cok kucuk

NI1 aracılığıyla

güzel

daha önce de kullandığım üründü. layout'un farklı olmasına alışınca ürün kompakt ve sade. laptop klavyem bozuk olduğu için seneler önce aynısından almıştım, maden suyu döktüm ve bozuldu eskisi şimdi yine aynısından aldım. tek sorunu microsoft içine iki adet duracell pili korumasız olarak koymuş ve piller ikisinde de akmış ve kullanılamaz halde geldi ama yine de tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

F/P Ürünü

Fiyat performans ürünü diyebileceğimiz bir klavye. bu fiyata alınabilecek iyi bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat Performans Ürünü

Ürünü çok beğendim hem duruşu hem tuşların yumuşaklığı tam aradığım bir klavye hem fiyatı hem de şekli çok güzel bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün... Ürünün kendini dinlendirme modu bulunuyor Tam bir dizüstü klavyesi... Dezavantajı Türkçe Karakterler (ş,ş,ç gibi harfler) japonca ama sorun olmuyor hepimiz Q klavye kullanıyoruz hemen hemen yerlerini biliyoruz 2-3 kullanımdan sonra alışılıyor...

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ürün çok iyi. Fiyat performans açısından tam puan alır. Klavye ile gelen pillerden birinin kutbunda paslanma vardı dolayısıyla çalışmadı. Sürat kargo ürünü siparişten bir gün sonra hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırdı.

NI1 aracılığıyla, 04.12.2019

klavye kullanabilmek icin klavye stıcker lazım...çince tuşlar var

klavye tus takımı bazı tuslar cınce tus takımı stıcker siparis ettım.. baska turlu kullanmak ımkansız....

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

cok kibar ve hafıf urun rahatca tanısyonıy

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Çok küçük, tuşlarında japonca simgeler var.

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

tasarımı harika, tutuş ve kullanım çok rahat. üzerindeki çince harfler nedeniyle 3 yıldız

HepsiB. aracılığıyla

Şık ve Kibar

Şık, kibar, tuş basımı yumuşak bir klavye ben beğendim. Eksi yön; sağ, sol, yukarı, aşağı yön tuşları tek bir tuş olarak konmuş.

HepsiB. aracılığıyla

F/P ürünü

Bu fiyata alınabilecek en iyi kablosuz klavye. Tuşları gayet yumuşak, tasarımı şık. Üzerindeki harflere takılmayın. Türkçe karakterler mevcut, sadece fiziksel olarak tuşların üzerinde Ç,Ş yazmıyor. Benim için sorun olmadı klavyeden çok memnun kaldım.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

URUN ORJINAL URUN KALİTELİ TAVSIYE EDERIM

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Güzel kibar fakat harflerin altındaki japonca harfleri begenmedim

HepsiB. aracılığıyla

Olumlu

Klavye gayet kullanışlı fakat hala zorluk çekiyorum harflerden dolayı çareyi üstüne harf yapıştırarak buldum.

HepsiB. aracılığıyla

Başarılı

BAŞARILI (piller akmış)

NI1 aracılığıyla

kaliteli ürün bu fiyata kaçmaz

fn ve esc tuşuna basılı tuttugunuzda açılıp kapanıyor pil zayıf rengi kırmızı tuşlarda türkçe karakter eksikligi var kalvye stickeri ile kullanılır tavsiye ederim ucu ve kaliteli

Microsoft J5D-00020 Siyah Arc Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft J5D-00020 Siyah Arc Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele