Frisby FM-110WM Siyah USB Mouse Yorumları

Frisby FM-110WM Siyah USB Mouse Yorumları

8 YORUM
  • 2 adet yıldızlı yorum
  • 3 adet yıldızlı yorum
  • 2 adet yıldızlı yorum
  • 1 adet yıldızlı yorum

Frisby FM-110WM Siyah USB Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Ürün bu fiyata göre gayet güzel teşekkür ederim.

Logitech'ten şaşmayın

Usb alıcıda kullanılan plastik malzeme kalitesiz, ufak bir çarpmada veya takıp çıkarırken kırılabilir. Bilgisayar ekranı kapandıktan sonra mouse de uyku moduna geçiyor.Mausu oynatarak ekranı açamıyorsunuz ,klavye tuşuna basarak bilgisayarı açıyorsunuz ve mausun devreye girmesi için 2-3 sn bekliyorsunuz.Türk markalarının Çin'de yaptırdığı çoğu mouse böyle ,Logitech'ten şaşmayın...

süper

oldukça güzel, pil ömrü uzun. altta on-off butonu olması güzel. siyah zemin hariç birçok yüzeyde problemsiz çalışıyor, fiyatına göre oldukça iyi, tavsiye edilir.

Başarılı

Henüz yandaki tuşlarını çalıştıramasam da ele oturması ve dizayn açısından başarılı buldum.

güzel

arkadaşlar ben mouse alırken ucuz olması taraftarıydım ve fiyatına göre özellikle tasarımı ve şıklığı geçer not aldı bende.Profesyonel kullanıcılar için yetersiz kalır fakat günlük kullanıcılar tereddüt etmeden alıp kullanabilirler.

hızlı kargo sorunsuz kullanım

alırken hiçbir yorum görmediğim için tereddüt etmeme rağmen çok güzel ve kullanışlı bir ürün. microsoft marka mouse da kullanıyorum aradaki fiyat farkına bakınca bu ürün diğerini aratmıyor. daha fazla ödemeye gerek yok.

Bir Yıldız

Baya kötü. 15-20 lira daha verip Logitech veya Microsoft alın.

Ürün ve açıklama

Ürünü açıklamasına bakarak almıştım. Açıklamada tek pil ile çalıştığı yazıyordu ama ürün 2 aaa pille çalışıyor. İçerisinden pil çıkıyor. Yine de tek pilli olmasını isterdim.

Yorumları Filtrele