Frisby FM-120WM Siyah Mouse Yorumları

Frisby FM-120WM Siyah Mouse Yorumları

7 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Frisby FM-120WM Siyah Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

HARİKA ÜRÜN

Bu fiyata çok iyi bir ürün.. Öncelikle ele oturuşu mükemmel ve çok rahatlık hissi veriyor. Bu konuda ailecek hepimiz memnun kaldık. Hassasiyeti de çok iyi.. 1200dpi hızında kullanıyoruz, gayet güzel performansı.. Açma kapama tuşu olması ve içinden pilleri çıkması da artısı.. Birçok firma bunları sağlamıyor. Ve güzel bir tarafı da, paketten APPLE DATA KABLOSU hediye çıktı :) Çok teşekkür ederiz. Ürünü aldıktan sadece 18 saat sonra elime ulaştı. Uzay hızında bir alışveriş oldu. Mouse arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, kaliteli bir ürün.. İyi bir mağaza..

NI1 aracılığıyla

gayet iyi

parasına göre güzel yanında şarj kablosuda var

HepsiB. aracılığıyla

İki Yıldız

Fena Değil

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

cok guzel kullanıslı

HepsiB. aracılığıyla

pil tüketimi kötü

Pil tüketimi çok yüksek, 2 hafta gitmiyor.

HepsiB. aracılığıyla, 03.05.2016

Güzel

İdeal boyutta. Ele tam oturuyor. Rahat. Fiyatına göre gayet güzel.

HepsiB. aracılığıyla

idare eder

fiyatına göre idare eder. çok hafif, tasarımı ele oturuşu gerçekten iyi ama elinize aldığınızda sağlamlık hissi vermiyor. yandaki iki tuşa bastığınızda heran bozulacakmış gibi oluyor, düzgün basılmıyorda zaten. günlük islerde rahatlıkla yeter ama oyun filan oynamanız zor.

Frisby FM-120WM Siyah Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FM-120WM Siyah Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele