Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad yorum ve tavsiyeleri

Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad Yorumları

Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad

(10 yorum)

10 Yorum

5
3 yorum
4
4 yorum
3
3 yorum

yorumları filtrele:

 • HepsiB. aracılığıyla
  güzel :)

  hız harika kalite muazzam... teşekkürler

 • HepsiB. aracılığıyla
  güzel

  güzel ama diğer ürünlerle beraber gönderseydiniz çok iyi olacaktı

 • HepsiB. aracılığıyla
  İşe Yarıyor

  Mouse hareket ettiğinde ikon takılıp görevini yapmıyordu.Bu ürünü aldıktan sonra hiç takılma olmadı.Ben şahsen memnunum.Tavsiye ederim.Yumuşak kısmı bana çok nazik geldi.delinecek gibi duruyor.O kısma dikkat etmeli.Bileğe rahatlık sağlıyor bu yumuşak kısım.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.08.2015
  İyi

  İyi bir ürün iş görüyo yormuyo o kadar kolu bileği dirseğim ağrıyoduönceden artık bunu kullandıktan sonra sıkıntu kalmadı

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.09.2015
  Destek Jeli Sert

  Jel kısmı biraz sert uzun süre kullanımda fark ediliyor, rahatsızlık vermeye başlıyor. Mouse sorunsuz ve sessiz bir şekilde üzerinde kullanılabiliyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Iyi iyi

  Ürün güzel fakat hemen kirleniyor siyahını tavsiye ederim.Kalite olarak iyi.

 • HepsiB. aracılığıyla
  fiyatına göre iyi

  bu fiyata daha iyi ürün bulmak zor, işini ofis kullanımında iyi yapıyor, bilek ağrısı azaldı bile. jel kısmı biraz daha iyi şekillendirilmiş/boyutlandırılmış olabilirdi, uzun sürelerde etkisi azalıyor. çok hızlı elime ulaştı.

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.04.2016
  iyi ancak biraz küçük

  Sadece bilek hareketi ile mouse dolaştırabileceğiniz ebatta. Günlük kullanım için ideal. Çizim programları kullananlar için geniş kullanım alanı olan modeller uzun vadede daha rahat olabilir. Masaya yapışması iyi ve mouse üzerinde sessiz ve takılmadan çalışıyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.10.2016
  Bilek jel desteği çok güzel.

  ürünün sadece biraz kokusu mevcut oda ilerleyen zamanda kaybolacaktır diye düşünüyorum.Fiyatı gayet uygun sağlam ürün tavsiye ederim.

 • HepsiB. aracılığıyla
  kokusu var sadece

  arkadaşl sadece kokusu dışında ürün idare eder.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat