Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad Yorumları

Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad Yorumları

10 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

güzel :)

hız harika kalite muazzam... teşekkürler

HepsiB. aracılığıyla

güzel

güzel ama diğer ürünlerle beraber gönderseydiniz çok iyi olacaktı

HepsiB. aracılığıyla

İşe Yarıyor

Mouse hareket ettiğinde ikon takılıp görevini yapmıyordu.Bu ürünü aldıktan sonra hiç takılma olmadı.Ben şahsen memnunum.Tavsiye ederim.Yumuşak kısmı bana çok nazik geldi.delinecek gibi duruyor.O kısma dikkat etmeli.Bileğe rahatlık sağlıyor bu yumuşak kısım.

HepsiB. aracılığıyla, 07.08.2015

İyi

İyi bir ürün iş görüyo yormuyo o kadar kolu bileği dirseğim ağrıyoduönceden artık bunu kullandıktan sonra sıkıntu kalmadı

HepsiB. aracılığıyla, 07.09.2015

Destek Jeli Sert

Jel kısmı biraz sert uzun süre kullanımda fark ediliyor, rahatsızlık vermeye başlıyor. Mouse sorunsuz ve sessiz bir şekilde üzerinde kullanılabiliyor.

HepsiB. aracılığıyla

Iyi iyi

Ürün güzel fakat hemen kirleniyor siyahını tavsiye ederim.Kalite olarak iyi.

HepsiB. aracılığıyla

fiyatına göre iyi

bu fiyata daha iyi ürün bulmak zor, işini ofis kullanımında iyi yapıyor, bilek ağrısı azaldı bile. jel kısmı biraz daha iyi şekillendirilmiş/boyutlandırılmış olabilirdi, uzun sürelerde etkisi azalıyor. çok hızlı elime ulaştı.

HepsiB. aracılığıyla, 08.04.2016

iyi ancak biraz küçük

Sadece bilek hareketi ile mouse dolaştırabileceğiniz ebatta. Günlük kullanım için ideal. Çizim programları kullananlar için geniş kullanım alanı olan modeller uzun vadede daha rahat olabilir. Masaya yapışması iyi ve mouse üzerinde sessiz ve takılmadan çalışıyor.

HepsiB. aracılığıyla, 08.10.2016

Bilek jel desteği çok güzel.

ürünün sadece biraz kokusu mevcut oda ilerleyen zamanda kaybolacaktır diye düşünüyorum.Fiyatı gayet uygun sağlam ürün tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

kokusu var sadece

arkadaşl sadece kokusu dışında ürün idare eder.

Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FMP-050M-B Gri Mouse Pad yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele