Frisby FK-W94Qu Klavye Mouse Set Yorumları

Frisby FK-W94Qu Klavye Mouse Set Yorumları

8 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Frisby FK-W94Qu Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

iyi

ürün anlatıldığı gibi mause vr klavye çok rahat

NI1 aracılığıyla

Fiyat Performans ürünü..

Klavye ve Mouse Oldukça İyi. Kutu İçeriğinden Ayrıca Bir adet de Komple Klavyenin Tuş Takımını Kaplayan Silikon Koruyucu Çıktı. Su,çay.kahve vs Ne Dökülse Asla zarar Gelmez. Ürünü Kesinlikle Tavsiye ederim. Benim için Bilgisayar başında habire yiyip içenler için bulunmaz bir ürün.

NI1 aracılığıyla

iyi ürün

paketleme iyi sorun yok su koruyucu felan çıkıyor tavsiye edilir...

NI1 aracılığıyla

Çok Kullanışlı ve uygun fiyatlı Kablosuz set

Çok fazla yazmaya gerek duymuyorum. Bu fiyata alınabilecek başka bir set Yok. Klavye de Mouse de gayet kaliteli ve kullanışlı. 15 metreye kadar sorunsuz çekim gücü var denedim. Silikon kılıf da çok güzel iyi düşünülmüş. Kesinlikle tavsiye ediyorum bu fiyata bulunmaz bir ürün.

NI1 aracılığıyla

arzalı

ürün geldikten 3 gün sonra bozuldu başka bilgisayara taktim yine çalışmiyor hiç memnun kalmadim.

NI1 aracılığıyla

5 yıldızı hak ediyor. Fiyat gayet iyi.

ben aynı ürünü yaklaşık 1 yıldır kullanmaktayım. Bir kablolu klavye kadar hassasiyeti var. Şimdi ofis bilgisayarlarımız içinde aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle Koruyucu silikon kılıfı çok işe yarıyor.

NI1 aracılığıyla, 06.02.2017

Tavsiye edilir

Ürün gayet sade ve hemen hemen her zeminde çalışan bir mouse sayesinde koltukta film izlerken bile gayet rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz.Kablosuz çekim gücü yeterli.Tuş takımını çok sevdim.Ses çıkartmadan gayet rahat bir şekilde yazabiliyorum.Fiyat/Performans ürünü. Silikon kılıf da çok iyi düşünülmüş

NI1 aracılığıyla, 06.09.2017

Bu fiyata alınabilecek mükemmel bir set

çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum. gayet kullanışlı bir klavye mouse set. Çekim mesafesi de 10m yakın.

Frisby FK-W94Qu Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FK-W94Qu Klavye Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele