Vestel AD-6331 S Ankastre Ankastre Davlumbaz Yorumları

Vestel AD-6331 S Ankastre Ankastre Davlumbaz Yorumları

17 YORUM
14 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Vestel AD-6331 S Ankastre Ankastre Davlumbaz yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

GittiGidiyor aracılığıyla, 04.07.2021

Hızlı kargo

Olumlu yönleri: Teşekkürler

Trendyol aracılığıyla, 18.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Beklendiği gibi geldi..

Trendyol aracılığıyla, 10.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Hiçbir sorun çıkmadı çok güzel bir ürün.

"Kaliteli ürün"

Olumlu yönleri: Mağaza ilgisi için teşekkür ediyorum yanlış gelen ürünü 1 hafta içerisinde değiştirdiler bize böyle satıcılar gerek. Ürüne gelince gayet kullanılabilir ve performanslı. Olumsuz yönleri: Satıcı kaynaklı yanlış ürün gelmesi

(Ürünü satın aldı)

Yeni taktırdık, şimdilik çok güzel görünüyor beğendik

Trendyol aracılığıyla, 04.10.2020

(Ürünü satın aldı)

şık bir ürün memnun kaldık

GittiGidiyor aracılığıyla, 29.05.2021

kaliteli

Olumlu yönleri: GittiGidiyor üzerinden Vestel marka davlumbaz siparişinde bulunmuştum ürün adresime başarıyla teslim edildi çok memnun kaldım performansa harika Bu fiyata daha uygun bir davlumbaz bulmama imkan yoktu zaten gayet kullanışlı satıcı firma işinde çok titiz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim

Diğer siteler aracılığıyla, 19.04.2021

Ürün anlatıldığı gibi kaliteli ve servis ayn gün içersinde gelip kurulumunu yaptılar.

ürünü beğendim çok güzel

(yorum sahibi ürünü satın aldı) Güzel hizmet

Olumlu yönleri: Hem kaliteli hemde yerli

ilgili satıcı

evet ürünü beğendim

Ürün güzel ve başarılı

Ürün kuruldu. şu an sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Emiş gücü yüksek olduğu için 3.kademede ses bayağı çıkıyor. ürün fotoğrafta olduğu şekilde sorunsuz bir biçimde elime ulaştı.

"Başarılı ürün"

Olumlu yönleri: İlgiye teşekkür ederiz, ürün anlatıldığı gibi kargo gonderiminde sıkıntı yaşamadık.Servise bildiri yapılıuyor ve gelip kuruyor.

"harika"

Olumlu yönleri: Eğer kaliteli ve güzel bir şey arıyorsanız size bunu önerebilirim. Ben bunu en uygunu gittigidiyor üzerinden buldum ve siparişini verdim. Çok kısa bir süre içinde bize ulaştı ve ertesi günü kurulumunu gerçekleştirdiler. Çok şık bir tasarıma sahiptir. Mutfağın havasını resmen değiştirdi. Çok güçlü bir yapısı bulunmaktadır. Herkese tavsiye ederim.

"kötü"

Olumsuz yönleri: Üründen hiç memnun değilim, yetersiz emiş gücü olduğunu düşünüyorum. Eski davlumbazım çok kötü durumda olduğundan ve bir süre kiracımız kullandığından artık çok kötü durumdaydı fakat yine de bu üründen daha iyi bir çekim alanı vardı. Hiç tavsiye etmiyorum.

"Memnunum"

Olumlu yönleri: Güçlü çalışacal bir davlumbaz arıyordum kaliteli bir şey almayı düşünürken karşıma bu ürün çıktı. Çok başarılı bir ürün. Geri dönüş önleme sistemi var bu sistem kötü kokuyu direkt dışarı aktarıyor. Dışarıdan kötü koku gelmesi engelleniyor. Ürünün zamanlayıcı ve otomatik kapaması var. Zamanlayıcı kurup istediğiniz zaman siz orada olmasanız bile kendi kendini kapatmasını sağlayabiliyorsunuz. Kızartma bittikten sonra bile devam eden kokularda kokuyu toplayıp kendi kendine kapanıyor bu özellik sayesinde.

"süper"

Olumlu yönleri: Ürün elimize sağlam bir şekilde ulaştı. Kurulumunu bugün gerçekleştirip kullandık ve herşey gayet yolunda bir şekilde çalışıyor. Aydınlatması falan gayet iyi bir ürün. Ses seviyesi biraz yüksek ama yapacak bişey yok gülü seven dikenin katlanıyor. Çekim gücü de oldukça iyi evde koku falan bırakmaması baya iyi oldu bizim için.

vestel

ürünü beğendim piyasada 1720 TL buradaki fiyatta ortada

Yorumları Filtrele