Bosch TFB4402V 1800 W 4 Adet Pişirme Kapasiteli Teflon Çıkarılabilir Plakalı Izgara ve Tost Makinesi Yorumları

Bosch TFB4402V 1800 W 4 Adet Pişirme Kapasiteli Teflon Çıkarılabilir Plakalı Izgara ve Tost Makinesi Yorumları

41 YORUM
28 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Bosch TFB4402V 1800 W 4 Adet Pişirme Kapasiteli Teflon Çıkarılabilir Plakalı Izgara ve Tost Makinesi yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

ürün çok sağlam ve kullanışlı.aynı zamanda ızgara olarakta kullanılması çok güzel.balkonda ızgara yapamak artık daha keyifli.

Trendyol aracılığıyla, 06.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Cok güzel ve kullanışlı rengi görünümü de kaliteli

Trendyol aracılığıyla, 11.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Tavsiye etmiyorum ürün çizik geldi değisim yapamayiz elimizde yok servise getirin dediler yeni aldigim ürünu neden servise getiriyorum cok manasiz asla almayin

GittiGidiyor aracılığıyla, 06.06.2021

Memnun kalmadım

Olumsuz yönleri: Bosc marka ürünlerin kalitesine güvenerek sipariş vermiştim bu tost makinesini. Fakat hasarlı ürün gönderilmiş. Altında çatlaklar vardı. Paketinde de hasar vardı. Muhtemelen taşıma sırasında olmuş. Hayal kırıklığı yaşadım açıkçası. Şimdi bir de iade işlemleriyle uğraşacağım. Umarım bir sıkıntı yaşamadan iade yapabilirim. Benim şanssızlığıma hasarlı ürün geldi. Siz aynı sorunu yaşar mısınız bilemem. Satıcı bu konuda daha dikkatli olmalı.

GittiGidiyor aracılığıyla

Gayet Güzel

Olumlu yönleri: Bosch küçük ev aletlerinde kalitesini gözler önüne seriyor. Kısa süre içinde içine haznesine yerleştirdiğim ürünleri ısıtıp yenmeye hazır bir hale getirebiliyorum. Fiyat olarak da gösterdiği performansı göz önünde bulunduracak olursak gayet uygun. Ben çok memnun kaldım. Tost makinesi arayşında olanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Trendyol aracılığıyla, 11.06.2020

Mükemmel kaliteli

Trendyol aracılığıyla, 25.06.2020

Teflonu biraz ınce hemen cızıldı dokunusta

Trendyol aracılığıyla, 10.07.2020

Ürün çok şık henüz kullanmadım çeyizim icin aldım deneyince göreceğiz

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

Gayet güzel

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

Kesinlikle tavsiye ederim fiyat olarak da bu siteden uyguna aldım

Trendyol aracılığıyla, 03.09.2020

Düğme takıldığından iade etmek durumunda kaldım

Trendyol aracılığıyla, 20.09.2020

Super bir ürün

Trendyol aracılığıyla, 01.12.2020

Tost yapamayan tost makinesi, tost için bastırınca arkası havaya kalkıyor, bastırmak için yanmaz eldivenle ısınan yerlerden baskı uyguluyoruz

GittiGidiyor aracılığıyla

Olumlu yönleri: memmunum

GittiGidiyor aracılığıyla, 04.12.2020

"çok iyi "

Olumlu yönleri: Evde kullanmış olduğumuz tost makinesi bozulmuştu bununla ilgili olarak annemle birlikte yeni bir tost makinesi alacaktık. Yaptığım araştırmalardan sonra Bosch marka bu tost makinesini aldık. Şu anda kullanıyoruz ve çok memnunuz herkese tavsiye ediyoruz.

GittiGidiyor aracılığıyla

"TAVSİYE EDERİM"

Olumlu yönleri: Evde kullanmış olduğumuz tost makinesi bozulduğundan dolayı yeni bir tost makinesi alacaktık bununla ilgili bir arkadaşımın da kullanmış olduğu Bosch marka bu tost makinesini aldık. Şu anda evde kullanıyruz ve kullanımından çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyoruz.

GittiGidiyor aracılığıyla

"."

Olumlu yönleri: bir tost sever olarak çok bir şey beklemedim güzel tost yapması dışında zaten. Güzelde oluyor. Plakaları da çıkarılıp makinede yıkanabiliyor. Memnunum ben

Media Markt aracılığıyla, 07.11.2019

Harika

Diğer modellere göre oldukça ince ve şık tasarımı var, Bosch kalitesi farkediliyor.

NI1 aracılığıyla

başarılı

Daha öncede kullandığımız marka kullanışlı

NI1 aracılığıyla, 02.06.2020

Bosch aldığınız da ne aldığınızı biliyorsunuz demektir. Yani en azından tatsız bir sürprizle karşılaşmayacağınızı bilirsiniz.

NI1 aracılığıyla

Sıkıntısız şekilde elimize ulaştı, teşekkürler.

Bosch TFB4402V 1800 W 4 Adet Pişirme Kapasiteli Teflon Çıkarılabilir Plakalı Izgara ve Tost Makinesi kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Bosch TFB4402V 1800 W 4 Adet Pişirme Kapasiteli Teflon Çıkarılabilir Plakalı Izgara ve Tost Makinesi yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele