Arçelik MD 2090 DS Mikrodalga Fırın Yorumları

Arçelik MD 2090 DS Mikrodalga Fırın Yorumları

6 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Arçelik MD 2090 DS Mikrodalga Fırın yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

GittiGidiyor aracılığıyla

güzel

Olumlu yönleri: fırın almak yerine mikrodalga almayı tercih ettim. İkisi de benim için aynı işlevi gören ürünler. Arçelikten ürün araştırması yaptım. Fiyat bakımından bütçeme uygun olan bu ürünü sipariş ettim. Başarılı bir ürün. Yiyecekleri kısa sürede iyi bir şekilde ısıtıyor. Benim için verimli bir alışveriş oldu. Ben severek kullanıyorum fırını. Almayı düşünenlere tavsiye edebilirim.

GittiGidiyor aracılığıyla

güzel

Olumlu yönleri: her ne kadar evde fırın olsa da soğumuş yiyecekleri hemen ısıtmak amaçlı mikrodalgaya ihtiyaç oluyor. bu yüzden bizde diğer beyaz eşyalarımızın markası olan arçelikten fırın araştırmaya başladık. Bu ürünle karşılaştık fiyat ve özellikler bakımından bize uygun olan ürünü sipariş ettik. Kısa sürede iyi derecede yiyecekleri ısıtıyor. Biz çok memnun kaldık üründen. Tavsiye edilir.

Trendyol aracılığıyla, 04.05.2021

(Ürünü satın aldı)

İğrenç ötesi bir firma kesinlikle alışveriş yapmayın kusurlu ürün gönderip iade almıyor paranız çöp

Trendyol aracılığıyla, 06.06.2021

(Ürünü satın aldı)

güzel idare eder

Trendyol aracılığıyla, 24.12.2020

(Ürünü satın aldı)

ürün teslimatı hızlı, tek sorun şu ki resimde programlama kısmı gri ama gelen siyah.

Trendyol aracılığıyla, 01.02.2021

(Ürünü satın aldı)

çok şık ve havalı

Arçelik MD 2090 DS Mikrodalga Fırın kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Arçelik MD 2090 DS Mikrodalga Fırın yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele