Beko BMD 2090 DG 6 Kademeli 20 lt Mikrodalga Fırın Gri Yorumları

Beko BMD 2090 DG 6 Kademeli 20 lt Mikrodalga Fırın Gri Yorumları

7 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Beko BMD 2090 DG 6 Kademeli 20 lt Mikrodalga Fırın Gri yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 13.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Urun gorseldeki ile ayni geldi.Gayet iyi.Kargo hizli ve urun hic hasar gormeden geldi .

Trendyol aracılığıyla, 01.05.2021

(Ürünü satın aldı)

kargo çok hızlı geldi ellerine sağlık

Trendyol aracılığıyla, 05.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok hızlı ve sorunsuz geldi bi kaç küçük belli belirsiz çizik var sadece bir yıldızı ordan kırdım denedim sorunsuz çalışıyor çok da şık duruyor teşekkürler

GittiGidiyor aracılığıyla, 07.03.2021

Güzel

Olumlu yönleri: Pişirdiğim yemekleri veya dışarıdan aldığım hazır yiyecekleri ısıtabilmek için almıştım. Ankastre serisinden olmasından dolayı da mikrodalga fırınımdan memnun kaldım. Dijital olduğu için zamanlama süresini istediğim şekilde ayarlayarak yemeğimin ısınma derecesini ayarlayabiliyorum. Bazen acil olarak çözülmesi gereken buzlar oluyor, hemen içerisine koyuyorum. Sonuç başarılı oluyor. Her mutfakta olması gerektiğini düşündüğüm için almanızı öneririm.

Trendyol aracılığıyla, 06.01.2021

(Ürünü satın aldı)

Başarılı bir ürün

GittiGidiyor aracılığıyla

(yorum sahibi ürünü satın aldı) ürün beklediğim gibi değil

Olumlu yönleri: hasarlı ürünü iade sırasında kelepiravm çok ilgilendi özellikle erdem beye teşekkurler. yeni ürünü 10 gün içinde gönderdiler. Olumsuz yönleri: ürün beklediğim gibi kaliteli değil. öncelik inox değil boya. yan kaplamalar tek bir vida ile tutturulmuş. ayrıca ısıtmayı bile 4.30 dakikada yapıyor. ayrıca Fabrikada yapılan ambalaj berbat. ben teslim aldım servis gelip açtığında hasarlı oldugunu farkettiler servis bir sey yapamadı ancak kelepiravm çok ilgilendi ve yenisiyle değişim yaptılar. sürat kargo berbat!

GittiGidiyor aracılığıyla, 01.10.2021

(yorum sahibi ürünü satın aldı) Microdalga Fırın

Olumlu yönleri: Kolvit 19 günlerinde ofiste yemek ısıtmak icin aldım çok da memnun kaldım. Her bir kap icin 45 sn. ile 2 dk. arasında yemekler ısınıyor, personel sağlıklı kalmaya devam ediyor.

Beko BMD 2090 DG 6 Kademeli 20 lt Mikrodalga Fırın Gri kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Beko BMD 2090 DG 6 Kademeli 20 lt Mikrodalga Fırın Gri yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele