Frisby FM-86WM Mouse Yorumları

Frisby FM-86WM Mouse Yorumları

21 YORUM
9 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Frisby FM-86WM Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Amazzon aracılığıyla

Bozuldu

1ay sonra bozuladu

Amazzon aracılığıyla

Alınmamalı

Ürün geldiğinde takılarak çalışıyordu şimdi hiç çalışmıyor.

HepsiB. aracılığıyla

İki Yıldız

cok ses cıkarıyor. sol tık ta sıkıntı oluyor bazen cok bastırmam gerekıyor. bunu alacagınıza bu fiyata obur mouse ların indirimini kovalayın derim.

HepsiB. aracılığıyla

tavsiye etmiyorum

Ele iyi oturuyor, fakat çift tıklama yapıyor.

HepsiB. aracılığıyla

iyi değil

bir kaç aydır kullanıyorum. büyüklüğü iyi ama Excelde takılıyor. digerlerindede arasıra yapıyor. yorumlarda da aynısını bu kişi yazmıştı. olamaz dedim. ama aynı durum bende de var. alınacak bir şey değil.

HepsiB. aracılığıyla

İyi

Ürün iyi geldi ele tam oturuyor. Kullanılmadıgı takdirde bir süre sonra kendisini kapatıyor sonra bir tık yapınca acılıyor. Tavsiye ederim. Ama keşke içine koydugunuz pil biraz ömürlü olsaydız

HepsiB. aracılığıyla

vasat

Ürün vasat. Fiyatına göre iyi denebilir. Ele oturuyor ergonomik, Tık sesi düşük Fonksiyonel Ama excelde çok çalışıyorsanız tavsiye etmiyorum. Çok defa seçimi bırakma sürükleme yerine hücre içine giriş gibi sıkıntılar yaşadım, yaşıyorum. Çocuk için veya evde kullanım için alınabilir.

HepsiB. aracılığıyla

ucuz etin yahnisi

an itibariyle kırmış bulunuyorum. çalışmayan sağ tık ( 1 aylık ürün) . çoklu seçimi bırakma gibi uyuzluklar. excel vs programlarda ölüm gibi sinir edici bir şey. ne demişler bir daha hatırlayalım hatırlatalım. ucuz mala para verecek kadar zengin değilim.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Yeni kullanmaya başladık şimdilik çok bir problem yok. Bu fiyata güzel ürün.

NI1 aracılığıyla

mouse gayet guzel ayarlanabilir dpi olmasi avantaj sagliyor cok yuksek fiyatlara aldigim mouse larda bile takilma problemleri yasadim su ana kadar oyle bir sorunla karsilasmadim herkese tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla, 12.02.2018

Başarılı

Ürün fiyatına göre gayet güzel arkadaşlar almak isteyene tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla, 10.10.2018

Kargo paketi düzenli ve hızlı gönderim. Teşekkürler...

NI1 aracılığıyla, 12.07.2017

fiyatina gore iyi bir urun.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Gayet guzel bir urun fakat ara ara takilmalar oluyor ve her yuzeyde calismiyor

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ürün gayet güzel cam da bile çalışıyor kı sıkıntım eski mouse camda çalışmıyordu. Sağ tarafta iki büton var ou çalıştıramadım benim Mac da ki ihtiyacımda yoktu. Bana göre tek kusur zaman zaman enerjisi kesiliyor sanırım masaya biraz ama gerçekten biraz tıklayınca düzeliyor.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Mac os x te genelde fareler stabil çalışmıyordu bunu aldım gerçekten çok güzel her zeminde sıkıntısız çalışıyor. Lg tvye bağlayıp debedim ondada çalışıyor teker ile kabalda değişiyor. Yani kısaca alın pişman olmazsınız. Ama pili ne derece gider bilemem. Hareketsiz yada pc kapanınca kendisini otomatik kapatıyor ayrıyetten açma kapama döğme si de var daha ne olsun.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Çocuklar için aldım bu fiyata gayet güzel Ama ben pilini Duracell ye değiştirdim

HepsiB. aracılığıyla

prefect

öncelikle büyük ve ergonomik bir tasarımı var. malzeme kalitesi iyi diyebilirim. açma kapama düğmesi var ve uyku moduna geciyor kendiliginden kapaniyor. tepkilere gayet iyi cevap veren mause. alanlar pişman olmaz gayet kullanişli safya geçis düğmeleride gorevini gayet iyi yapiyor.

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Fena degil. AA pil ile çalıştığını hatırlatayım.

HepsiB. aracılığıyla

Istedigim gibi

Gercekten cok guzel Kullanisli tereddut etmeden alin

Frisby FM-86WM Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FM-86WM Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele