Trust 19816 GXT166 Mouse

Trust 19816 GXT166 Mouse Yorumları

6 yorum
55 kişi 
11 kişi 

 • Beş Yıldız
  ÖNCELİKLE HB ye teşekürler sağlam kargo için ürün güzel fakat yan tuşları rahat oynamayı engelliyor hemde tüm oyunlarda ama konfor rahatlık açısından iyi biraz rahatsızlık göze alıyosanız genel olarak iyi bi ürün
 • Efsane
  Mmo oyunlarını oynayan her oyuncunun mutlaka alması gereken bir ürün.Üründen çok memnunum.Windows 8.1 kullanıyorum,sorunla karşılaşmadım.Fiyatı da çok uygun.
 • çok iyi
  Avantajlar : tuşlu olması<br />süper
 • Bu fiyata bu özellik
  Gerçekten aklımı başımdan aldı 16400 dpi bi fare bu fiyata imkânı olan biri alırsa yorumlarınızı bekliyorum.
 • Fiyat Performans acısından oldukça başarılı
  Daha iki gündür kullanıyorum ancak oldukça memnunum. Benzerlerine oranla özelliklerinde çok büyük bir fark yok ama fiyat açısından bir uçurum var. Win 10 pro da kullanıyorum su an için işletim sistemiyle alakalı bir uyumsuzluk yaşamadım. Olumsuz olarak söyleyebileceğim sadece biraz büyük olması soldaki kırmızı tuş parmakları kısa olan kullanıcılar için çok rahat ulaşılamıyor. Ayrıca yazılımı biraz daha geliştirilip fonksiyonlar konusunda tek tuşla dpı yı istenilen seviyeye düşürülebilse MMO nun yanında FPS oyunlarında da iddialı bir rakip olucaktır. Özetlemek gerekirse sağ elini klavyeden uzak tutmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
 • Ürün çok kötü
  Avantajlar : Ucuz ve kullanışlı<br />Dezavantajlar : Dayanıksız, Çabuk bozuluyor.<br />Ben Media Markt'dan başka bir yerden bu mouse'u aldım. İlk başlarda iyiydi ancak daha sonra takılmaya başladı. Sonrasında bir süre oyun oynamadım. Daha sonra oyun oynamaya çalışırken mouse hiç kullanılmadı. Sadece kaydırma tekerleğini hızlıca çevirirken DPI tuşlarının herhangi birine basınca DPI değişiyor. Kesinlikle önermem.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!