Trust 19816 GXT166 Mouse Yorumları

Trust 19816 GXT166 Mouse Yorumları

6 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Trust 19816 GXT166 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Media Markt aracılığıyla

Ürün çok kötü

Avantajlar : Ucuz ve kullanışlı<br />Dezavantajlar : Dayanıksız, Çabuk bozuluyor.<br />Ben Media Markt'dan başka bir yerden bu mouse'u aldım. İlk başlarda iyiydi ancak daha sonra takılmaya başladı. Sonrasında bir süre oyun oynamadım. Daha sonra oyun oynamaya çalışırken mouse hiç kullanılmadı. Sadece kaydırma tekerleğini hızlıca çevirirken DPI tuşlarının herhangi birine basınca DPI değişiyor. Kesinlikle önermem.

HepsiB. aracılığıyla, 07.12.2017

Beş Yıldız

ÖNCELİKLE HB ye teşekürler sağlam kargo için ürün güzel fakat yan tuşları rahat oynamayı engelliyor hemde tüm oyunlarda ama konfor rahatlık açısından iyi biraz rahatsızlık göze alıyosanız genel olarak iyi bi ürün

HepsiB. aracılığıyla, 02.03.2017

Efsane

Mmo oyunlarını oynayan her oyuncunun mutlaka alması gereken bir ürün.Üründen çok memnunum.Windows 8.1 kullanıyorum,sorunla karşılaşmadım.Fiyatı da çok uygun.

Media Markt aracılığıyla

çok iyi

Avantajlar : tuşlu olması<br />süper

Media Markt aracılığıyla

Bu fiyata bu özellik

Gerçekten aklımı başımdan aldı 16400 dpi bi fare bu fiyata imkânı olan biri alırsa yorumlarınızı bekliyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat Performans acısından oldukça başarılı

Daha iki gündür kullanıyorum ancak oldukça memnunum. Benzerlerine oranla özelliklerinde çok büyük bir fark yok ama fiyat açısından bir uçurum var. Win 10 pro da kullanıyorum su an için işletim sistemiyle alakalı bir uyumsuzluk yaşamadım. Olumsuz olarak söyleyebileceğim sadece biraz büyük olması soldaki kırmızı tuş parmakları kısa olan kullanıcılar için çok rahat ulaşılamıyor. Ayrıca yazılımı biraz daha geliştirilip fonksiyonlar konusunda tek tuşla dpı yı istenilen seviyeye düşürülebilse MMO nun yanında FPS oyunlarında da iddialı bir rakip olucaktır. Özetlemek gerekirse sağ elini klavyeden uzak tutmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Trust 19816 GXT166 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Trust 19816 GXT166 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele