Trust 19938 Sura Mouse Yorumları

Trust 19938 Sura Mouse Yorumları

13 YORUM
6 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Trust 19938 Sura Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 27.03.2021

(Ürünü satın aldı)

Gerçekten beğendim, Hızlı Geldi, Daha Önce Kullandığım Bir Marka ve Üründü 👍🏻

Trendyol aracılığıyla, 08.04.2021

(Ürünü satın aldı)

hem beğendiğim hem de beğenmediğim yanları var. avucuma biraz büyük geldi ve imleci geç algılıyormuş gibi hissettim. bunlar beğenmediğim yanları. beğendiklerim ise baş parmağın oradaki tuşlar oldukça işlevsel. fiyatına göre tercih edilebilir.

Trendyol aracılığıyla, 29.04.2021

(Ürünü satın aldı)

gayet güzel ürün tavsiye ederim

Trendyol aracılığıyla, 06.01.2021

ürün güzel gözüküyor. zamanla kalitesi belli olacak. pil için teşekkürler.

Trendyol aracılığıyla, 01.03.2021

muhteşem bir ürün ele mükemmel oturuyor

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Mouse boyutu güzel fakat 1 ay geçmeden tekerleği doğru çalışmamaya başladı. Tekeri ve encoderini açıp fırçayla temizleyip hava tuttum fakat hala yanlış çalışıyor. 1 yıldır kullanıyorum tekerleği dışında problem yok fakat tekerlek yüzünden yenisini almak zorunda kaldım.

HepsiB. aracılığıyla

Doğru Analiz! Düşünmeden Alınız...

Trust kullanıcı olarak kablosuz trust klavye kullanmaktayım ve ürünlerini çok seviyorum diyebilirim. Bu ürüne gelinde... Elinize tam oturuyor ve inanın her mükemmel bir şekilde kaymakta ve çalışmakta. Ürünün altındaki kamasına sağlayan bileşenlerin kalitesi üst düzey ve pislik biriktirmiyor. Ürünün siyah renkli olan bölümleri çok kaliteli bir malzemeden yapılmış ve elinize herhangi bir koku ya da yapışkanlık hissi vermiyor. Silinmesi bile gerekmiyor çünkü malzeme kalitesi üst düzey. Kesinlikle oyuncular için değil zaten buda açıkça belirtiliyor ve tipinden de belli zaten. Ofis ve ev kullanıcı için mükemmel. Tekerleğinin tasarımı şahane çok sessiz, sadece hızlı bir şekilde kullandığınız zaman tekerleği biraz ses çıkartıyor diyebilirim. O seste sürekli değil elbette. Sağ ve sol tıklara gelince hızlı tıklamalar yapsanız bile rahatsız edici bir ses çıkartmaması ile birlikte parmaklarınızı da zorlamıyor aslında çokta fps oyuncusu değilseniz ara sıra oyunlara girdiğiniz işinizi yine görür. DPI ayaları iki farklı modda ve gayet bu da başarılır. Kopmalar yaşamadım. Pil ömrü çok uzun. Ayda 1 adet normal pil yeterli ama ben KODAK pil kullanıyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Tavsiye Etmiyorum

Mouse durduğu yerde hareket ediyor film izliyorum mausu hareket ettikçe alt player butonları çıkıyor sinir oldum grafik işleri vss yapıyorsanız uzak durun üzerinin gri boyası çıktı 1 ayda elimin değdiği yerlerden tuhaf bi görüntü oldu başka bi mouse aldım tavsiye etmiyorum.

NI1 aracılığıyla

İYİ!!

Ürün beklediğim gibi, almak isteyenlere tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla, 12.04.2018

guzel

Urun guzel begendim

Media Markt aracılığıyla

iyi mouse

Mouse yi beğendim gayet iyi ve ele oturuyor aynı zamanda kullanışlı ve hassasiyeti iyi tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

FİYATINA GÖRE EKSİĞİ YOK

Ürünü yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Yaklaşık 5 yıldır iyi bir markanın çok tutulan bir serisini kullanan birisi olarak üründen gayet memnunum. ARTILARI : * Büyük ve ele tam oturuyor. Sürekli yanınızda taşımayacaksanız, biraz da eliniz büyükse çok başarılı. * Cam Hariç hemen her yüzeyde güzel sorunsuz çalışıyor. * Pil ömrünü test etmek için henüz erken olsa da cihaz bir müddet kullanmadığınızda ( sanırım 15 - 20 dk ) otomatik olarak bekleme konumuna geçtiği için sanırım pili ekonomik kullanacaktır. İşiniz bittiğinde bırakın kendisi bekleme konumuna geçiyor ve tekrar aktif etmek isterseniz herhangi bir tuşuna bastığınızda aktif hale geliyor. * Kutu içinden çıkan pilini takıp hemen kullanabiliyorsunuz. Webde gezerken ileri geri tuşları ( sol andaki tuşlar ), dpi ayar tuşu vs için hiçbir ayara gerek yok. * Kullanılan malzeme kalitesi fena sayılmaz, görüntüsü ve kullanım hissi güzel. EKSİLERİ : * Üründe tek beğenmediğim nokta orta tekerler düğmesi. Gerçi kullanımda hiçbir sıkıntı yaşatmasa da biraz daha ağır ve çevirirken daha iyi hissedilebilmeli. SONUÇ : Tepkime süresini test etmedim ancak çok yoğun fps oyunu vs oynamıyorsanız bence kesinlikle başarılı bu fiyata kesinlikle alınır. tabi bir de ürünün uzun süreli performansı önemli ki onuda zamanla göreceğiz.

Media Markt aracılığıyla, 12.05.2017

Güzel

üründen memnun kaldım

Trust 19938 Sura Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Trust 19938 Sura Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele