Trust Yvi 19522 Mouse Yorumları

Trust Yvi 19522 Mouse Yorumları

12 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Trust Yvi 19522 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 21.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok kullanışlı bir mause.

Amazzon aracılığıyla

Klik sesi

Güzel, işini yapan uzun süre kullanılabilecek bir ürün. Bildik markalar içinde en ucuz bu olduğu için tercih ettim. Beğenmediğim iki nokta var; birincisi klik sesi çok yüksek. Şu an kullanmakta olduğum Microsoft mouse'dan 2-3 kat daha sesli. İkincisi kapatma düğmesi yok, uyku moduna geçiyor kendi ama manuel düğmesi olsa daha iyi olurdu.

Amazzon aracılığıyla, 05.11.2021

kablolu mouse yerine alternatif olabilir.

hoşlandıgım rengi oldu. siyah ve yoğun kırmızının uyumu hoş durmuş. kablosuz alıcı ufak parça mouse bünyesine yerleşik geliyor. tabi bunun için batarya kapağını açmak zorundasınız. batarya kapağı çabuk deforme olabilecek şekilde. kısaca bu fiyata bu kadar. kapatma tuşu yok, uyku moduna geçiyor. uzun süre kullanıldığında o batarya kapağı çentiği kırılır, ileri geri hareketlerde kapak sıkıntıya sokar. şimdilik idare eder beni. amaç kablosuz mouse ise farklı bir ürüne bakın derim. kablolu mouseden kurtulsam yeter derseniz işinizi görecek türden. lakin kullanım ömrünün uzun olduğunu düşünmüyorum. hızlı ve güvenli kargo için amazzon 5 yıldız alır. ürün 3 yıldız

Trendyol aracılığıyla, 29.01.2021

Hızlı ve iyi kargolama ile gayet güzel bir ürün teslim aldım. Yalnız üründe açma-kapama tuşu yok, kullanılmadığında otomatik olarak kapanıyor. Rengi de bordo. Tavsiye ederim :)

Trendyol aracılığıyla, 09.05.2020

Tam da istediğim gibi çıktı

Trendyol aracılığıyla, 18.05.2020

teşekkürler güzel ürün

Trendyol aracılığıyla, 17.11.2020

Güvenerek alabileceğiniz bir ürün

NI1 aracılığıyla

Çok güzel tavsiye ederim

Ürün kaliteliele oturması güzel tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

rengi görünenden biraz farklı

rengi kırmızı değil bordo. Başka sorun yok. elime ulaştı

Media Markt aracılığıyla

iyi

kullanım açıısndan ve fiyat olarak makul

Media Markt aracılığıyla, 12.05.2017

fena değil

fiyatında bir ürün tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 10.08.2014

Beğendim

Avuç içine tam oturuyor. Laptop yada masa üstü, bilgisayarınızı kapatınca, kendiliğinden uyku moduna geçiyor. Renğide Çok güzel...

Trust Yvi 19522 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Trust Yvi 19522 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele