Inca IWM-280S Kablosuz Mouse Yorumları

Inca IWM-280S Kablosuz Mouse Yorumları

80 YORUM
36 adet yıldızlı yorum
21 adet yıldızlı yorum
12 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum

Inca IWM-280S Kablosuz Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

tavsiye etmiyorum

bugün mouse elime ulaştı taktığımda ise bir kaç değişik zeminde denedim takılarak gidiyordu yada gitmiyordu lensi temizle lazeri sağa sola oynat calışır duruma getirdim yağ gibi diyemem hız iyi ama sanki hafif takılma yine oluyor yarı fiyatına satılan mouse lardan bir tık iyi olur diye almıştım ama bir farkı yok hatta stabil calışıyor bile diyemem o yüzden paranızı çöpe atmayın 2-3 kat fazla verip iyi birşey alın

HepsiB. aracılığıyla

Bir Yıldız

İşim gereği her gün farklı fabrikaya gidiyorum. Bana tahsis edilen masalardan bazılarında sorunsuz çalışırken bazılarında mouse pad olmadan kullanılamıyor. İyi bir mouse her zeminde sorunsuz çalışabilmeli.

HepsiB. aracılığıyla

4 yıldız

boyutu iyi, hızı yandaki kısayol tuşları da güzel iş görüyor bu fiyata alınabilir kalitesini zaman gösterecek

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

fena değil

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

F/P iyi

HepsiB. aracılığıyla

fiyat performans

Ele iyi oturuyor. Gündelik işler için ideal. Rollerının sert oluşu kötü. Pil ömrü merak konusu.

HepsiB. aracılığıyla

Mükemmel f/p

Buradan almadım ancak çok güzel ürün bu fiyata ucuz kablosuz mouse lar çirkin oluyor ayrıca kalitesiz olmakta ama bu çok iyi 2-3 aydır kullanıyorum kendi içinden pil çıkıyor ancak azalmaya başladığını hissettiriyor.Solundaki tuşlar webde gezinenler için inanılmaz kullanışlı sonraki veya önceki sayfaya anında geçebiliyorsunuz.

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat/Performans Ürünü

Fiyatına göre alınabilecek en iyi farelerden biri. Çok kullanışlı.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Sol tarafındaki iki kısayol tuşu kullanışlı değil. Sol tık başarılı ama sağ tık o kadar değil . Scroll tıkı sert üstüne basmak için biraz güç gerektiriyor. 1600 dpi olması güzel. Fiyatı göz önüne alınırsa kötü denmez ama çok iyi de denmez. Kutudan iki küçük pil de çıkıyor. Üç buçuktan dört yıldız.

HepsiB. aracılığıyla, 03.01.2017

Beş Yıldız

ürün beklediğim gibi çıktı gayet hoş ve kullanışlı hızlı

HepsiB. aracılığıyla, 03.07.2017

Üç Yıldız

FİYATINA GÖRE ÇOK İYİ. RAHATLIKLA ALINABİLİR.

HepsiB. aracılığıyla

Gayet güzel ürün

Gayet güzel ürün beklediğim gibi çıktı gayet hoş ve kullanışlı hızlı teşekkürler HB

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

fiyat performans açısından iyi

HepsiB. aracılığıyla, 04.08.2017

Beş Yıldız

Bu fiyata bu kadar iyi ürün beklemiyordum. Ayrıca X mouse control programı ile yandaki tuşlara ses açma kapama,ekran parlaklık ayarı vb. gibi fonksiyonlar atayabilirsiniz.

HepsiB. aracılığıyla, 02.04.2017

Beş Yıldız

bekledğimdenn ıyı

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Çok memnun kaldım...

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

ürün fiyatına göre gayet iyi arada bir tek tık yapıyorum fakat çift tıklıyor sertçe vurduğumda düzeliyor. şimdilik zemin seçmedi gayet güzel kayıyor imleçte takılma yok.

HepsiB. aracılığıyla

süper

Çok şık bir mouse hem zarif duruyor hem de tam benim istediğim modellerden rengide hoş . Kablosuz oluşu işime geldi diyebilirm . Ben beğendim çekim gücüdde güzel takılma donma yapmıyor teşekkürler

HepsiB. aracılığıyla

Gayet kullanışlı

Kısa bir süre önce aldım ve gayet kullanışlı,şık,ele oturan bir yapısı var.Takılma falan yok,kullanımı rahat.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. İndirimdeyken aldım.

HepsiB. aracılığıyla, 06.01.2014

Bekleneni fazlasıyla karsılıyor

Beklentımı cok karsıladı üstelık gayet şık ve elı rahatsız etmıyor tam ele oturuyor kablosuz ve Dpı ozellıgının olması cok iyi oyunlarda bile iyi ayrıca mousenın acma kapama anahtarını kapatmadıgınızda kendını uykuya alıp guc tuketmıor. bu fiyata bu mouse mukemmel bence

Inca IWM-280S Kablosuz Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Inca IWM-280S Kablosuz Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele