Inca IWS-529W Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Inca IWS-529W Klavye Mouse Set Yorumları

Inca IWS-529W Klavye Mouse Set

(107 yorum)

107 Yorum

5
77 yorum
4
18 yorum
3
11 yorum
1
1 yorum

yorumları filtrele:

 • HepsiB. aracılığıyla
  teknik destek 5yıldız

  çok memmnunum.tuşlar yumuşak. ayrıca USB ALICISI bozuldu firmadan talep ettim. Ücretsiz gönderdiler madur etmediler ANGEN e teşekkür ederim.teknik destek konusunda yardımcı oluyorlar

 • İnce Hesap aracılığıyla
  uygun fiyat

  INCA IWS-529W NANO KABLOSUZ Q MM KLAVYE USB SET bu fiyata çok uygun bir ürün kabloluları bile bu fiyata veriyorlar bu imkanı sağladığı için ince hesap.com a teşekkürler.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.03.2018
  Üç Yıldız

  - Tuşları yakına koymama rağmen bazen basıyor bazen basmıyor. Gerçekten rahatsız edici bu durum. - Işık kısmı yanmıyor. - Ses çıkarmıyor o kısmı iyi. - Ergonomik ve büyük bu kısmı da iyi - backspace tuşu küçük olması biraz kötü birşey.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Üç Yıldız

  Klavye gosterge lambalari yanmiyor.bunun disinda iyi.

 • İnce Hesap aracılığıyla
  uygun fiyat

  INCA IWS-529W NANO KABLOSUZ Q MM KLAVYE USB SET bu fiyata çok uygun bir ürün kabloluları bile bu fiyata veriyorlar bu imkanı sağladığı için ince hesap.com a teşekkürler.

 • HepsiB. aracılığıyla
  kablosuz özgürlük

  Kablosuz özgürlüğün tadına varıyorum bu setle.Kullanımı,rahatlığı çok iyi.Silinmeyen tuşlar da iyi olmuş.Çekim gücü oldukça geniş.Kuruluma tanıtıma gerek duymadan takıp çalıştırdım.Bu özellik ınca2nın her ürününde var sanırım.Acayip kolaylık sağlıyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Kablosuz takım

  Bende kablosuz özgürlüğe kavuştum.Güzel bir takım yaptım hatta.Kabloszu modemle başladım klavye ve mouseyle devam etti.Kullanımı çok rahat.Uğraşmıyorum kablolarla artık.Görünümüde şık.

 • HepsiB. aracılığıyla
  klavye-mouse seti

  Güzel bir set olmuş.Yenilenmesi gerekiyordu klavye ile mousenin.Bu takım iyi geldi.Hoş görünüyor.Klavyenin tuşlarıda öyle yumuşak ki dokunmaya kıyamıyor insan.Çok beğendim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.01.2011
  wireless nano

  Çok şık bir takım.Kullanımıyla olsun görünümüyle olsun çok hoş.Yumuşak tuşlar çok iyi olmuş.Kullanırken insan daha çok tuşa basmak istiyor.Hatta öyle bir his uyandırıyor.Ben çok beğendim.Güzel bir takımım oldu.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.05.2011
  güzel birliktelik

  Güzel ikili olmuşlar.Asil ve zarif bir görünümü var.Kullanımıda bir o kadar rahat ve kullanışlı.Tuşları yumuşacık.Kablosuz mouse kullanıyordum zaten. Klavye ile birlikte takım halinde görünce dayanamadım ve aldım.Çokta memnun kaldım.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.05.2011
  özgürlükk

  Kablosuz özgürlük çok iyi ya.Dünya varmış diyorum.Ben biraz geç kaldım kablosuza geçmeye ama olsun.Sonunda geçtim.Kablolarla uğraşmıyor olmak rahatlıkmış.Herkese tavsiye ederim.Üstelikte böle güzel bir takımla çok daha keyifli oluyor kablosuz özgürlük.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.05.2011
  Tebrikler...

  Tebrikler her zaman ki gibi yine süper iş çıkarmış ınca.mouse ile klavye güzel bir set olmuş.Kablosuz ikili.:)Kullanımı rahat ve güzel.Tuşların yumuşaklığı apayrı bir güzellik tabi.Lazer tuşlar olduğu içinde tuşlarda silinme olmuyor ve daha uzun ömürlü oluyor.Şiddetle alın derim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.06.2011
  Süper...

  Süper ikiliye hayran kaldım. Güzel performans sunuyor. Frekans ayarları karışmıyor.Kullanımı rahat. Görünümüde çok hoş. Kullanırken verdiğim parayı hakettiğini bir kez daha dile getiriyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.06.2011
  Çekim Gücü Harika

  10 metreden kullanım alanına sahip.Güzel ve kullanışlı bir set.Çok iyi performans sergiliyor.Kuruluma gerek görmüyor takıp çalıştırdım hemen alır almaz. Kullanışlığındanda memnun kaldım.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.06.2011
  Mega Çekim

  Alır almaz takıp çalıştırdım.Hemen kullanmaya başladım.hoşuma gitti.Kullanımı rahat ve güzel..Frekansta karışmıyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.09.2011
  güzel ikili

  Mouse ve klavyeyi takım almak iyi oluyor.Uyumlu görünüyor,göze hitap ediyor.Helede kablosuz olunca dahada iyi oluyor.Kullanımıda rahat ve güzel kullanışlı.Yormuyor,tuşlar yumuşak ve harflerde silinme gibi bir durumla karşılaşmadım.Memnun kaldığımı belirtmek istedim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.11.2011
  sağlam takım olmuş

  Beni bu takıma çeken görünümü oldu.Güzel bir takım olmuş.Kablosuz özgürlüklerini birleştirmişler.Kullanımıda ayrıca çok rahat.Zaten sadece görünüm yeterli olmuyor.Kullanışlıda olması çok önemli.Bu ikilinin birbirini tamamladığını düşünüyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Ergonomik

  Çekim gücü iyi. 10 metreye kadar kullanım alanı sağlıyor ikili takım. Oturduğum yerden kalkmadan rahatlıkla bilgisayarıma hakim olabiliyorum. Yüksek performans sunuyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  bayıldım

  Kablosuz nano alıcılı harika bir takım olmuş.Kullanımıda görünümüde çok hoş.Kablosuz özgürlüğü bu şahane ikiliyle yaşıyorum.Çekim gücüde yüksek performans çok iyi.Memnun bıraktırdı kendinden.

 • HepsiB. aracılığıyla
  çok iyi

  Beğenerek kullandığım süper ikili.:) Kullanımıyla beni kendine hayran bıraktırdı. Çok yakışmışlar birbirlerine. Takıp çalıştırdım kuruluma flan gerek yokmuş. O da ayrı bir kolaylık sağlıyor.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Inca IWS-529W Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Inca IWS-529W Klavye Mouse Set yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat