Inca IM-161U Usb Optik Mouse Yorumları

Inca IM-161U Usb Optik Mouse Yorumları

42 YORUM
28 adet yıldızlı yorum
9 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Inca IM-161U Usb Optik Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla, 14.05.2021

mausu halen daha kullanıyorum fakat sağ tık kendi kendine tıklıyor.plastiğinde sorun var. aynı maustan iki kez aldım.ikisinde de aynı sorun var. bu sorun sonradan ortaya çıkıyor. 2 ay gibi bir kullanımdan sonra oluşmaya başlıyor. sol tıklarken parmağım sağ tıkın üzerinde olmamasına rağmen kendi kendine sağ tıklıyor.

YorumBudur.com aracılığıyla

ınca normal kalitede bir ürün tasarım süper kullanışlı ve dayanıklı da performans ta güzel özellikleri de iyi tavsiye edebilirim.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Tuşları emanet gibi duruyor ama fiyatına göre iyi.

HepsiB. aracılığıyla

hızlı kargo

fiyatıda uygun üründe kullanışlı beğendim satıcı ilgili teşekkürler

Teknosa aracılığıyla

kullanisi o kadar güzel ki bir tek sorunla bile karsilasmadim ve karsilasicami düsünmüyorum.scrollunda da bir sorun yok ve küçücük ya çok sempatik geldi bana.üstelik böyle güzel bir fiyata satiliyor.

Teknosa aracılığıyla

kullanisi hizi boyutu yuzeyi çok güzel kullaniyorum ve su ana kadar bir sikinti yaratmadi bana pil i de cok gidiyor

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Bu fiyata alınabilir bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla

iyi

marka herşeyden önce çok başarılı. genelde ürünleri sağlam garantili ve servis desteğide hızlı. ayrıca hepsibura hızlı teslimat yapıyor ve şirket garantisi veriyor. bu fiyata alınabilecek makul bir mause. tavsiye ederim. renkler solmuyor ve tuş kullanımı kolay. ele hoş ve uyumu kolay. ihtiyaç varsa alınabilecek bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla

sorunsuz bir ürün

valla alalı yaklaşık iki hafta oldu. hiç bir sorun yaşamadım. ale oturuyor gerçekten güzel. en azından kablosuz mouselardan daha verimli kanaatimce. fiyatına göre performansının yüksek olduğunu düşünürsek bu da çok verimli bir cihaz olduğu anlamına geliyor. tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Kaydırma Tekeri Benim İçin Tam Bir Fiyasko Oldu

Hoş görünümlü, küçük bir ürün. Taşınabilir bilgisayarlar için hesaplı bir seçenek. Ürünün küçük bir sorunu var. Eğer kaydırma tekerini sık kullanıyorsanız hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Çünkü silikondan üretilmiş ve "pürüzsüz" bir yüzeye sahip teker malesef belli bir kullanımdan sonra parmaklarınıza yanıt vermiyor. Bu fonksiyonu yoğun olarak kullananlara, eli terleyenlerle tavsiyem, bu üründen uzak durmalarıdır.

HepsiB. aracılığıyla, 09.12.2009

çok kullanışlı.

fiyat-performans dengesinde bundan daha iyi bir ürün bulamazsınız. bunu çok net söylüyorum. ben bu fiyata çok fazla bişey beklemeyerek aldım ama kullanışsız hiçbir özelliği yok. beklediğim kalitenin çok üzerinde. kesinlikle düşünenlere tavsiye ediyorum

HepsiB. aracılığıyla, 05.06.2010

İyiki almışım

Ben bu ürünü başka bir mağazadan almıştım daha pahalıya keşke buraya baksaydım haberdar değildim o zaman fiyatı çok iyi performansıda eski mouse umda hep takılma oluyordu.ileri scroll düğmesi ile ileri geri yaparken özellikle.Ama bu ürünü aldıktan sonra takılma sorunu tamamen ortadan kalktı kaliteli malzeme kullanmışlar iyiki almışım diyorum.Sizde alın karlı çıkın :)

HepsiB. aracılığıyla

Perfect

Çok şirin bir mouse bayanlar için ideal ben uzun süredir kullanıyorum deformasyona uğramadı hiç.Ayrıca fiyatıda çok uygun her zeminde rahatlıkla kullanabiliyorum sorunsuz.

HepsiB. aracılığıyla

Denedim denedim sonunda buldum

Inca güzel bir iş çıkarmış bi kere çok farklı bir tasarım uygulamış bu bir artı ;ince ve zarif görünümü etkileyici göze hitap ediyor. scrollu sorunsuz işliyor takılmadan bu benim için çok önemli bir öğe daha önce bu yüzden birçok mouse değiştim aradığımı sonunda buldum.Tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Memnunum

İlk defa bir üründen bu kadar memnun kaldım pc aksesuarları açısından.Çok başarılı bir ürün çıkarmışlar bence fiyat olarakta daha iyisini bulamazsınız almanızı tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

sorun yok

kullanışı o kadar güzel ki bir tek sorunla bile karşılaşmadım ve karşılaşıcamı düşünmüyorum.scrollunda da bir sorun yok ve küçücük ya çok sempatik geldi bana.üstelik böyle güzel bir fiyata satılıyor.

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı

Bu kadar ucuz olduğunu bilmiyodum çok şaşırdım bu fiyata mouse olurmu diye ama oluyomuş.Kaçırmadan bu fırsatı hemen değerlendirdim.Kendime aldım hatta arkadaşımda istıyodu onada aldım mousesını değiştircekti onunda işine geldi.

HepsiB. aracılığıyla

güzel

Kullanışı rahat normal mouse.Ucuz ayrıca kaliteli ürünler ürettiğini biliyorum ıncanın o yüzdende tercih ettim.Kablosuz mouseye geçmiştim geri kabloluya döndüm.Çok iyi geldı bana.

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı

Yine daha öncedende ıncanın ürününü almıştım bende güzel etkiler bıraktığından mousedede ıncayı tercih ettim beklediğimi buldum. Benim beklentilerimi karşılıyo güzelde.

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı+sorunsuz

Sorunsuz çalışıyor hiçbir sıkıntı yaşamadım.Genelde hep benim şansıma bışeyde mutlaka sorun çıkardı ama bunda şansım döndü heralde sorunsuz çalışıyor.Ucuz diye kalitesizde değil üstelik.

HepsiB. aracılığıyla

güzell

Güzel,kullanımıda rahat.Küçük şirin görünüyor.Üstelik bu fiyata bir mouse almakta şaşırttı.Kaliteli sorunsuz çalışan bir mouseyi böyle uygun fiyata satmaları kaçırılmayacak fırsat.

HepsiB. aracılığıyla

Gayet Güzel

Ürünü 1 yıldır kullanıyorum, çok rahat ve güzel. Ayrıca küçük ve eliniz hemen alışıyor. Kablosuz mause aldım fakat alışamadım, yine Inca mause yi kullanmaya başladım. Alacak olanlara tavsiye ederim.

Inca IM-161U Usb Optik Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Inca IM-161U Usb Optik Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele