Kenwood KM288 Prospero Mutfak Robotu

Kenwood KM288 Prospero Mutfak Robotu Yorumları

12 yorum
57 kişi 
43 kişi 
32 kişi 

 • guzel
  urun guzel saglam cok amacli
 • Ürünün tüm özelliklerini haftasonu kullandım. Başarılı bir ürün, Ancak ürünün doğrayıcı kısmını biraz ağırlık olursa ürün titreyerek ve neredeyse düşecek şekilde çalışıyor. Ağırlık merkezinin yeri değiştiği için eğer cihazı tutmazsanız dengesiz duruyor. Bu nedenle plastik gövdeli değil metal gövdeli olanlardan alınması gerekiyormuş :(
 • guzel
  Ürünü sağlam ve temiz hızlı bir şekilde ulaştırdilar Teşekkürler.
 • Herşey bir arada
  Ürün sadece hamur yoğurma makinesinden çok daha fazlası. Bu fiyata birçok özellikten faydalanıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • En uygun fiyat/kalite
  Benzer ürünlere göre beraberinde gelen aparatlar daha uygun seçilmiş. 900Watt motor gücü ile hamur hazırlama sırasında zorlanmıyor. Fiyat/kalite puanım çok iyi, tavsiye ederim.
 • Umduğunumdan güzel çıktı
  Bu kadar kapsamlı olduğunu düşünmemiştim.Ürün özellikleri daha teferruatlı anlatılmalı.Gerçekten mükemmel çocuklarıma ve torunuma sevdikleri hamurişlerini yorulmadan yapacağım.
 • gayet iyi
  9 ay önce aldım bu ürünü hemen her gün hamur için kullanıyorum ölçü miktarını aşmadan kullanırsanız mükemmel hamurlar çıkıyor tavsiye ederim robotunda etde rahatlıkla doğranabiliyor yanlız plastik malzemeden oluştuğu için biraz ilk aşamada doğrayıcı çalışırken sallanabiliyor ben başında bekleyip tutuyorum makinayı ekmek , kek hamuru çok güzel yapıyor motor gücüde gayet iyi hamur yoğururkende çengel hareket ettiği için üst kısım sallanıyor biraz ama kullanma klavuzundada belirtilmiş zaten bu sorun değil .bu fiyata bu performans ucuz olsun işimi görsün derseniz bundan 5 kat daha pahalı bir makinaya vereceğiniz paraya 1/5 fiyatına bunu alın.


 • Çok Başarılı
  Ürünü uzun araştırmalardan sonra indirimi takip edip buradan aldım. Çok memnun kaldım. Fiyatına göre özellikleri gayet güzel. Evde yemek yapmak bu aletle çok daha kolay ve zevkli...
 • İyi
  Kargom cok uzun sürede gelsede sonunda ürünü teslim aldim 1 kez kez kullandim suanlik iyi insallah uzun sure kullanirim
 • Kullanışlı
  Ürünü mağazadan aldım, keşke buradan alsaydım. Performansı çok iyi, çok fazla aparatı var her işinizi halledebiliyorsunuz. Sadece mutfakta yerinizin olması lazım, çıkart tak kullanmayı sevmiyorsanız daha kompakt küçük birşey almanız lazım. Hamur, kek vb. karma performansı çok iyi, rende blender ve parçalama aparatları da çok iyi dediğim gibi ev kullanımı için bence ideal.
 • ev için ideal
  ürünü kullandım gayet iyi fiyat performans açısındanda olumlu.ev için ideal boyutta ben bir pasta chefi olarak memnun kaldım. teşekkürler hepsiburada.
 • Harika
  Ürun arastirip aldim en iyi fiyat burdaydı ve çok sevindim urunum gelince siparisi oglen 2 de verdim aksam 9 da kapimdaydı getiren beyefendide cok kibar davrandı hepsiburdadan memnun kaldıkyani ??


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!