Razer DeathAdder Chroma RZ01-01210100-R3G1 Mouse Yorumları

Razer DeathAdder Chroma RZ01-01210100-R3G1 Mouse Yorumları

13 YORUM
9 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Razer DeathAdder Chroma RZ01-01210100-R3G1 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Mouse Mükemmel 2 Gün İçerisinde Elime Ulaştı Fps Oyuncuları İçin Mükemmel Bir Mouse

HepsiB. aracılığıyla

RAZER GAMİNG

Ürün çok iyi,kaliteli tam oyuncular için üretilmiş.Birkere alıcam daha almam derseniz tam sizlik bi mouse.

HepsiB. aracılığıyla

Mouse Hakkında

Mouse resimde gözüktüğü kadar küçük değil. Hatta büyük ve orta kısmı baya bir kalın. Çok ergonomik mi bana göre hayır. Lakin USB kablosu falan çok kaliteli altın kaplama zaten. En iyi iletken altındır. Performans olarak kötü değil. Umarım uzun süre kullanabilirim.

HepsiB. aracılığıyla, 04.08.2015

Donanım harika, Synapse daha iyi olabilir.

Deathadder boyutu, şekli ve ağırlığı ile inanılmaz, ergonomik bir oyuncu faresi. Tuşları hafif, yandaki iki tanesi ise yeterince yukarıda, yanlışlıkla baş parmağınızla basmaktan korkuyorsanız (ben korkuyordum) böyle bir durum yok. Yazılımına (Synapse) istediğiniz kadar profil ekleyip bunları da üyeliğiniz (Razer ID) ile senkron olarak kaydedebiliyorsunuz. Synapse kurup üyeliğinizle giriş yaptığınız tüm bilgisayarlarda kayıtlı ayarlarınız otomatik olarak geliyor. Kaydettiğiniz her profil bir oyuna bağlanabiliyor ve oyun açıldığında otomatik olarak ilgili profil aktif hale geliyor. Profil geçiş tuşu belirleyerek bir oyunda birden fazla profil de kullanabiliyorsunuz ama oyuna bağladığınız profil başkaysa 1-2 saniye gibi bir süre sonra otomatik olarak ona dönüyor. Tabi ki bu fare ile değil Razerın Synapse yazılımı ile ilgili, Razerın çıkartacağı küçük bir güncelleme ile çözülebilecek bir eksiklik. Synapsein gayet gelişmiş ve kullanımı kolay bir de makro editörü var. Tabi ki "Ben aynanda ctrl ve shifte basıyorken fare tekerleğini yukarı döndürdüğümde klavyeden Lye basmışım gibi olsun istiyorum" tarzı ileri düzey ihtiyaçlarınız varsa hâlâ AutoHotkey gibi yardımcı uygulamalar kullanmanız gerekecek. Ama bu 50 farklı tuşa basmanız gereken bir MMO oynamıyorsanız başınıza gelmez diye tahmin ediyorum. Oynuyorsanız da Razerın Deathadderdan ziyade Naga veya Naga Hex farelerini tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Harika

Profesyonel Minecraft oyuncularının gözü olan razer deathadder harika bir gaming mouse .

HepsiB. aracılığıyla, 02.03.2016

Cok Pahalı Ama Deger

Cok pahalı ama yinde jitter click icin süper

HepsiB. aracılığıyla, 02.06.2016

Çok iyi bir mouse

Daha almadım ama alacağım zaten dış görünüşü süper benim bir tanıdığımdada var hiç jitter yapamıyordu artık daha rahat yapabiliyor

HepsiB. aracılığıyla

Hızlı güvenli....

hem zamanında hemde sağlam mal güvenilir

HepsiB. aracılığıyla

Mükemmel

Mouse ile ilgili tüm bildiklerinizi unutun, çünkü Razer her şeyi baştan yazmış. Razer mouse pad ile kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Diğer Razer modeller için tereddütte kaldıysanız sitesinde ihtiyacınıza uygun mouse seçmenize yardımcı olan uygulama var. Hepsiburadaya hızlı gönderimi için ayrıca teşekkür ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Çok iyi

Beyler eliniz küçükse almayın ben aldım elim küçuktü yeni alıştım ama genede iyi

HepsiB. aracılığıyla

oyun da başarılı

çok iyi bir mause,hızlı tepkimesi iyi milisaniyenin bile önemli olduğu düşünülürse iyi sonuç veriyor.teslimatta hb iyi çalışıyor kargo şirketiyle uyum içinde,sorunsuz elime geçiyor siparişim.

HepsiB. aracılığıyla

En iyilerden

Cs:go gibi fps oyunları oynuyorsanız, başka bir mouse bakmanıza gerek yok. Ergonomi, ağırlık, boyut ve malzeme kalitesi olarak en iyisi. 10.000 dpi olması sayesinde, gerekli ince ayarları yaptıktan sonra çok fark ettiğini göreceksiniz. Sanki kendi kendine aim alıyor alet :) Bugüne dek kullandığım en iyi mouse.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

FPS oyuncuları için kesinlikle mükemmel.

Razer DeathAdder Chroma RZ01-01210100-R3G1 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Razer DeathAdder Chroma RZ01-01210100-R3G1 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele