Razer 22.0163 BlackWidow Tournament Edition Chroma Klavye Yorumları

Razer 22.0163 BlackWidow Tournament Edition Chroma Klavye Yorumları

9 YORUM
9 adet yıldızlı yorum

Razer 22.0163 BlackWidow Tournament Edition Chroma Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Media Markt aracılığıyla, 03.11.2017

çok iyi

keşke benim olsaydı

HepsiB. aracılığıyla, 08.03.2017

süpeerr

ben 585 lira iken aldım tam bi fiyat performanss süpee bi klavye parasını hak ediyor. yeşil swith var üzerinde razer ın ben CSGO için aldım deli bişey bütçe var ise düşünmeyin.

HepsiB. aracılığıyla, 10.07.2017

GÜZEL

bence bu fiyata güzel bi razer klavye sadece numara tuşları eksik onun dışında herşey aynı

Teknosa aracılığıyla

Razer Candır. Razer Blackwidow Chroma'yı 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum,"L" tuşu ilk geldiğinde çalışmıyordu fakat daha sonradan düzeldi,ileride Razer'ın O ringlerini takmayı planlıyorum.

Media Markt aracılığıyla, 05.07.2016

Razer kalitesi

Avantajlar : Fiyat dışında her şey<br />Dezavantajlar : fiyat<br />Satın aldıktan sonra kesinlikle pişman olmayacağınız bir ürün. Gerçektende farkını ortaya koyuyor. Türkiye şartlarında fiyat biraz abartı gelebilir ama kesinlikle tereddüt etmemenizi tavsiye ederim. Ayrıca ışıklı ve rengi istediğiniz gibi ayarlayabiliyosunuz :)

Media Markt aracılığıyla

Süper

Avantajlar : Süper..<br />Dezavantajlar : Fiyatı :(<br />Ürünü kullanırken anlıyorsunuz farkı. Pek çok yorum okudum, diyecek fazla söz yok. Klavyenin sesi ile ilgili kimi öyle kimi böyle diyor. Ama klavyede tuşa bastığım zaman tuş sesi duymak isteyen biriyim ve bu klavye beni fazlasıyla tatmin ediyor. Çook eski klavyelerde de bu duyguyu yaşardım. Sene 1995-2000 .. :D Sonra tamamen plastik ürünler çıktı. Çabuk bozulan, ucuz ve dandik ürünler kapladı her yeri. RGB olayını süper yapmışlar. Hayal gücünüze kalmış renkler artık. Şekil 10 numara. Fotoğraflarda daha basitmiş gibi gözüküyor ama yakından görünce, kullanınca anlıyorsunuz. Bu ürünlerde artık doğal olarak pahalı. Yinede bu fiyatı hak eder mi bilmiyorum..

Media Markt aracılığıyla

razer klavye

Avantajlar : EN İYİ FİYAT<br />hızlı ulaşım ve uygun fiyat için teşekkürler MEDİA MARKT

Teknosa aracılığıyla

Ürünün fiyatı düştüğü anda alıcam sizede öneririm. Çok güzel bir klavye

HepsiB. aracılığıyla, 07.04.2016

Türkçe değil onun dışında Mükemmel

Türkçe değil onun dışında Mükemmel

Razer 22.0163 BlackWidow Tournament Edition Chroma Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Razer 22.0163 BlackWidow Tournament Edition Chroma Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele