Razer Naga Hex Kırmızı Lazer Mouse Yorumları

Razer Naga Hex Kırmızı Lazer Mouse Yorumları

5 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Razer Naga Hex Kırmızı Lazer Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

cok guzel

cok iyi ürün tavsiye ederim rakiplerine göre iyi ve cok rahat kullanimi oyuncular icin uygun cogu oyun icin guzel bir urun ve ergonomik

HepsiB. aracılığıyla

for gamers, by gamers

Ürün bugün elime geçti, hızlı kargo için teşekkür ederim. Naga Hex umduğumdan daha iyi çıktı. Rengi, tuşları ve hassasiyeti beklediğimden daha iyi. Altıgen tuşlara alışmam gerekiyor biraz ama şimdiden vazgeçilmezim oldu. Razer goliathusum ile çok iyi ikili oldular.

HepsiB. aracılığıyla

mükemmel

mükemmel bir mouse tam düşündüğümüz gibi, bir günde elimize ulaştı ...

Teknosa aracılığıyla

tam oyun oynanacak bir mouse makrolari mükemmel çalisiyor. game mouse arayan herkese tavsiye ederim bence en iyilerinden bir tanesi fiyati biraz pahali gelebilir ama islevi mükemmel :)

Teknosa aracılığıyla

Bu ürün oyun için yaratilmis adeta, oyun oynamada çok islevsel bir ürün. Sadece oyunda degil film izlerken, filmi duraklatma, baslatma, ileri, geri alma, ses yükseltme ve kisma gibi bir çok özelligi var daha ne olsun. Fiyati biraz pahali gelebilir ama deger.

Razer Naga Hex Kırmızı Lazer Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Razer Naga Hex Kırmızı Lazer Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele