Razer Naga Hex Moba Lazer Oyun Mouse Yorumları

Razer Naga Hex Moba Lazer Oyun Mouse Yorumları

3 YORUM
3 adet yıldızlı yorum

Razer Naga Hex Moba Lazer Oyun Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 03.09.2017

Beş Yıldız

oyuncular için razer tamamen üst seviye demektir.kutusunu daha açmadan detaylarda kalitesini belli ediyor.baş parmak koyma yeri serçe ve yüzük parmağınızı ortopedik açıdan rahatlatıyor. mat yüzeyi tutuş kalitenizi artırıyor çeşitli renk kombinasyonları sunuyor. resimde görüldüğü üzere 3 ayrı kısımda renklendirme mevcut random breathing yaptığınızda 3üde ayrı renk oluyor her seferinde.16000 dpi gerçekten müthiş bir şeymiş imleci nerdeyse göremeyecek hale kadar hızlanıyor.razer vespula pad ile kullanıyorum gerçekten çok güzel.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Sadece sağ taraftaki yüzük parmağını destekleyen tasarımı için aldım. Pişman değilim.

HepsiB. aracılığıyla

MÜKEMMEL

İnanılmaz ergonomik yapısıyla, programlanabilir ve erişimi kolay bir sürü tuşuyla kalitesini belli ediyor oyun için düşünüyorsanız muadil markalar yerine Razer'ı tercih etmenizi öneririm... Özellikle Naga Hex V2 modelini fiyat/performans gayet başarılı.

Razer Naga Hex Moba Lazer Oyun Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Razer Naga Hex Moba Lazer Oyun Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele