Kiwi KVC 4103 Elektrikli Süpürge

Kiwi KVC 4103 Elektrikli Süpürge Yorumları

9 yorum
54 kişi 
42 kişi 
32 kişi 
11 kişi 

 • Muhteşem bir süpürge Kiwi.
  A101 den 100 liraya aldım, çok memnunum. 1 yıldır kullanıyorum maşallahi var. Küçücük cüssediyle kocaman halıları nerdeyse yerinden kaldırıyor, hem de çok hafif. Yıllarca çok süpürge kullandım ve bozdum, ama en güzeli ve kullanışlı olanı kiwimdi. Zaten çok ucuz bozuldumu at çöpe başka bir kiwi al. Teşekkür kiwi.
 • fiyatına göre iyi
  motorun dışarıya aşırı üflemesi dışında şimdilik bir sorun görünmüyor. sesi de biraz fazla. ama bu fiyata bu kadar olurdu ancak.
 • Bu kadarı da olmaz dedirten
  Hiç uğraşmayın yarı fiyatına torbalı süpürge alın. Siklon teknolojisi yalan. Çekişi 5 dk sonra bitiyor çünkü içerisinde ki bez filtre tıkanıyor. Sapı ve yer aparatı uyduruk yeri yeterince iyi kavramıyor. Birazcık bile gücünüzü veremiyorsunuz. Birçok süpürgeyi alıp deneyen birisi olarak (dyson, Thomas, rainbow, Delphin, elektrolüx) bu kadar kötüsünü görmedim. 1000W yazıyor 500W harcıyor ( gerçi bu iyi bir şey :) Bunu oğluma almak zorunda kaldım pişman oldum.
 • Ürün fiyatına göre çok başarılı. Tek sorun, kordonunun kısa olması.
 • Ürünün temizliği rahat kullanımı rahat fakat boruları plastik ve biraz kısa geldi eşimin boyuna göre. Bide biraz fazla ses çıkarıyo okadar bunun dışında bu paraya alınabilecek oldukça güzel bir ürün ve yerli oluşuda önemli tabi
 • Güzel ürün hızlı kargo
 • Türk malı
  Ürün fiyatına göre harika, dyson benzeri bir ürün arıyordum bu ürünü uygun fiyata buldum ve aldım. Çok memnunum parasını hak ediyor üstelik yerli sermaye olmasına çok sevindim. Elektrik kablosunun otomatik sarımı yok ama bu fiyata olmasını da beklemiyordum. Umarım ilerde fiyatının biraz arttırılmasıyla daha güzel ürünler görebiliriz.


 • Beklentilerimizin biraz altında kaldı.
  Süpürge çekim gücü olarak tatminkar. Küçük boyutuna rağmen gayet iyi çekiyor denilebilir. Gördüğüm kadarıyla tek sorun; "süpürge borusu" ve de borunun ucundaki "süpürge başlığı". Bu iki aparat için, ucuz plastik malzeme kullanılmış. Aslında bunları biraz daha sağlam malzemeden yapılmış olsa, eminim ki piyasada kendi sınıfında en iyi performanslı süpürge olacaktır.
 • Pratik ve kullanışlı çekim gücü de fena değil. fiyatına göre ideal


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!