Hp H6F01Aa X1200 Mouse Yorumları

Hp H6F01Aa X1200 Mouse Yorumları

5 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Hp H6F01Aa X1200 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Teknosa aracılığıyla, 02.07.2019

Ürün çok şirin görünüyor laptop için çok kullanışlı bir ürün.Kücük oldugundan dolayı çantada fazla yer kaplamaz kızmızı renkte yakışmış.

NI1 aracılığıyla

Ürün gayet güzel kullanışlı ve şık bir görünümü var. Mağaza ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

HepsiB. aracılığıyla, 07.03.2017

Güzel

Birçok mouse kullandım. HP markasının mouse'ları bir başka. Laptop için alacaklara öneririm. Çünkü mouse küçük boyutlara sahip ve kablosu en fazla 1 metre. Bu markanın ucuz fiyatlarda kablolu bir modelini bulamadığım için bunu aldım. Mouse'un tıklama hissini beğendim hiç yormadan tıklanabiliyor. Küçük mouse'ları sevmem ama tıklama hissini sevdiğim için bir süre idare edeceğimi düşünüyorum. Almadan önce elinizdeki mouse ile boyutları karşılaştırın derim. Küçük mouse'lara alışık olanlara öneririm.

Teknosa aracılığıyla

Ürün hem sik tasarimi hemde kullanilisiyla gerçekten güzel bir ürün açikçasi ben memnun kaldim. Satin almayi düsünenlere tavsiye derim fiyati da gayet uygun.

Teknosa aracılığıyla

ürün çok şirin görünüyor laptop için çok kullanışlı bir ürün .Kücük oldugundan dolayı çantada fazla yer kaplamaz kızmızı renkte yakışmış.

Hp H6F01Aa X1200 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Hp H6F01Aa X1200 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele