Bloody T6 Mouse Yorumları

Bloody T6 Mouse Yorumları

5 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Bloody T6 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 05.10.2019

On numara kalite

Metal slayder var bir kere pamuk gibi kayıyor. ekstralar için ücretli olması benim çok da umrumda değil ben ekstrasını istemiyorum kalite önemli ki bloody yi 5 senedir kullanıyorum daha önceden farklı modelli kullanmıştım o da çok iyiydi bu model de çok güzel ele oturuyor ve kalite kokuyor bir daha ihtiyacım olursa yine bloody alırım.

NI1 aracılığıyla, 01.09.2017

Tavsiye edilir.

Ürün anlatıldığı gibi. Zevk için oyun oynayanlara bire bir. Daha iyileri var biraz daha para verirseniz ama kullanış tutuş ve görünüş benim için çok önemli. ve beklentimi karşıladı.

NI1 aracılığıyla

On Numara..

Ürün gerek ağırlık gerekse ele oturuşu muazzam. CS-GO için makro atamalarını yaptım harika oldu.

NI1 aracılığıyla

Denildiği gibi mağaza

Alışveriş yapmakta hiç şüpheniz olmasın gayet eksizksiz ve makul fiyata iyi bir mouse alabiliyorsunuz herkese tavsiye ederim

NI1 aracılığıyla

bloody T6 A4 Tech

çok teşekkür ederim gönderdiginiz için çok kourkuyodum ilk internet alışverişimdi ürün bekledigim gibi geldi teşekkür ederim

Bloody T6 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Bloody T6 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele