Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse Yorumları

Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse Yorumları

6 YORUM
6 adet yıldızlı yorum

Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Ergonomi = steelseries rival 300

Tam bir fiyat/performans ürünü. Özelliklede ergonomisi çok başarılı. Ele cup diye oturuyor. Dizaynın çok başarılı olması ve tam orta boyda olması sebebiyle küçük veya büyük ise eliniz hiç sıkıntıya düşmeden kullanabileceksiniz. Baş parmağın olduğu yer ve yüzük, serçe parmağın olduğu yer katmanlı kavuçukla kaplı böylece siz istemedikçe eliniz fareden hiçbir şekilde ayrılmıyor. Makro tuşlarının altıda biraz çıkıntılı bu sayede istemeden o tuşlara basma ihtimaliniz ortadan kalkıyor. Teknik özellikleri ise 100-6500 CPİ aralığı, Croma 16.8 milyon renk ve bolca effect atayabilme gibi işinize gelecek bir sürü özelliği var. Kablo uzunluğuda gayet yeterli, kasanın arkasına rahatlıkla takıp kullanabilirsiniz. Özetle: özellikle rahat, ergonamik;orta-üst düzeyli teknik özelliği bulunan şık bir fare isteyenlere kesinlikle önerdiğim gayet başarılı bir fare.

NI1 aracılığıyla, 01.11.2016

Ürün çok güzel gerek dış görünüş olsun ledleri olsun gerek tıklama kayma fonksiyonu gerçekten güzel kaliteli. Tavsiye ederim..

Teknosa aracılığıyla

Rival 300 CS:GO tasarımı ile daha karizmatik olmuş, SteelSeries kalitesi zaten tartışılmaz özellikle CS:GO oynuyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

Mükemmel Bir Ürün...

Ürün çok ama çok güzel özellikle CS:GO oyuncuları için bir çok artısı bulunuyor. Her özelliğiyle muhteşem bir mouse. Kargo paketi mükemmel yapılmıştı,patlar torbayı çok beğendim özellikle. Bir dahaki alışverişlerimi kesinlikle gözüm kapalı Adeks Store'dan yapacağım. Her şey için teşekkürler...

NI1 aracılığıyla

Mouse anlatıldığı gibi

Ürün anlatıldığı gibi yüksek kalitede.Paketlenişi gayet güzel ayrıca kutu içinden 2 adet steelseries stickker çıkıyor.Steelseries engine 3 programıyla oldukca kullanışlı.

HepsiB. aracılığıyla

süper bir ürün

ürün gerçekten parasının hakkını veriyor

Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele