Steelseries Rival Fnatic Edition Mouse Yorumları

Steelseries Rival Fnatic Edition Mouse Yorumları

12 YORUM
10 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Steelseries Rival Fnatic Edition Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Güzel Bir Ürün

•Kullanmaya başlıyalı 6 ay oldu •İlk günkü gibi bozulma felan yok •Fps oyunlarını oynuyosanız almanızı tavsiye ederim •Engine3 programıyla beraber kullanırsanız oyunlara göre mod değiştiriyor •Kablosu örgü değil bu nedenle henüz olmasada ilerleyen günlerde soyulmalar başlar •Sol tarafındaki turuncu plastik yüzey siyahlaşmaya başlıyor •Eğer Fnatic takımını seviyorsanız almanızı tavsiye ederim ama eğer takımları önemsemiyorsanız aynı mouse modelinin(Rival 300) farklı görünüşte olanları var onları almanızı tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla, 04.11.2016

Performanslı ürün

Bu ürünü eski g9ximden sonra aldım performansı üst seviyede ve ergonomik tasarımı çok iyi olmuş. ancak mouse çok uzun benim için bir sorun yoktu ancak bu üründe rahat edebilmeniz için elinizin kesinlikle büyük olması gerekiyor. Ürünün en güzel tarafı yanında gelen qck+ mouse padi, inanılmaz güzel bir dokusu, ağırlığı ve ortalama bir oyuncuya yetecek büyüklükte alanı var. FPS oynayanlara tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

memnunum

kusursuz bi ürün sadece dış yapısı gereği eli terletiyo ve çabuk kirleniyo

HepsiB. aracılığıyla

Harika bir ürün

Ürün kısa sürede elime ulaştı. 2 mouse arasında kalmıştım, diğeri Asus ROG Gladius idi. Bu ürün fiyat ve mousepad hediyesi bakımından daha avantajlı olduğu için bunda tercih kıldım. Ürün orta ve büyük elli ve "palm" ile "claw" tutuş stiline sahip kullanıcılar için çok ideal. Ürünün bana göre artı ve eksi yönlerini aşağıda değerlendirdim. + Mükemmel ergonomi ve tasarım + 1. sınıf malzeme kalitesi ve sağlamlık + Çok hassas ve kaliteli bir sensör + Görsel olarak çok başarılı dizayn ve ışıklandırma(renk değişebiliyor) + Yanında gelen mousepad çok kaliteli ve büyük(400x450x4mm) + Aşağıdaki yorumun aksine mouse yüzeyi elimi terletmiyor ve kaymayan bir kaplaması var + Mouse yazılımı çok iyi, makro atanıp, dpi değiştirip mouse rengi ayarlanabiliyor. Gelelim eksi olarak gördüğüm noktalara - Mouse kablosu örgülü değil. - Mouse üzerindeki dpi değiştirme tuşundan yalnızca 2 önceden belirlenmiş dpi seçilebiliyor Bana göre almaya değer.

HepsiB. aracılığıyla

Bence iyi

Gerçekten kaliteli ve rahat bir ürün ancak gerçektende eliniz büyük değilse almanızı tavsiye etmem ortalama 43-44 numara ayakkabı giyenlere uygundur ellerin büyüklüğü ayaklarla orantılıdır ordan geldim :)

HepsiB. aracılığıyla, 06.09.2016

Güzel Güzel

Ürünün malzeme kalitesi ve oyunlarda verdiği tepki hızı gerçekten güzel

HepsiB. aracılığıyla

Mouse

Tertemiz ve aynısı geliyor.Çok iyi bir mouse.

HepsiB. aracılığıyla

SteelSeries

SteelSeries kalitesini bilmeyen yoktur. Fiyatı da gayet uygun

HepsiB. aracılığıyla

Algılama problemi

24 Gün önce satın almıstım ama memnun degilim. Ergonomik şekli güzel rahat bir mouse ancak geç algılıyor baska mouselarda denedim ancak en az yarım saniye geç algılıyor , oyun oynayamıyorum.Eger fps oynuyorsanız almayın (Benim mouse sıkıntılı gelmiste olabilir emin degilim).

HepsiB. aracılığıyla, 07.01.2016

Kaliteli

Mouse gayet güzel ve kullanışlı fps oyuncuları için özel olarak dizayn edilmiştir.Elleri küçük olanlar için tutması zor olabilir.

HepsiB. aracılığıyla, 08.04.2016

Mükemmel

Arkadaşlar Mouse muazzam kesinlikle tavsiye ederim mouse pad i de oldukça büyük şimdiden hayırlısı olsun

HepsiB. aracılığıyla

Muazzam

Mouse gerçekten çok şık ve kullanışlı fps oyunlarında iyi performans sağlıyor. steelseries engine 3 programı sayesinde kullanımınıza uygun ayarları yapıyorsunuz ayrıca mouse pad mouse dan iyi mükemmel derecede kaygan ancak çok büyük yer kaplıyor. Ürünün artıları: +Ergonomik yapısı çok iyi +Program destekli olması bir çok mousenin önüne geçmesini sağlıyor. +Komut algılaması gerçekten iyi imleç sapıtmıyor. +Işıklandırması şık durmasını sağlıyor. +Macro ayarlamaları mümkün. Eksileri: -Mouse çok büyük eli küçük olanlar sıkıntı yaşayabilir. -Dpi seçenekleri önceden belirlenmiş 2 seçenekten birisi oluyor. -Ürünün yan tarafı üretim hatalı sanırım zamanla soyuluyor. Genel olarak ürün 8/10 alır tavsiye ederim oyunlarda üst seviye performans isteyenler bu mouse tam size göre.

Steelseries Rival Fnatic Edition Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Steelseries Rival Fnatic Edition Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele