Bosch BCH6ATH25 Şarjlı Süpürge

Bosch BCH6ATH25 Şarjlı Süpürge Yorumları

9 yorum
55 kişi 
41 kişi 
32 kişi 
11 kişi 

 • İlk aldığımızda çekiş gücü kullanımı süperdi sonra batarya kaynaklı durmalar yaşandı servis bataryayi değiştirdi fakat 6 ay sonra tekrar aynı sıkıntı yaşandı. Bataryayi 500 TL ye değiştiriyorlar degistirsek bile aynı sorunu ilerde yasicagimiz için gerek görmedik şuan bosch'u bosch'una 1700 TL mız çöp oldu.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • Arıza
  Ürün üç senesinde başta çok memnundum fakat iki de birde arıza yapmaya başladı aküsü değişti garanti kapsamında üç ay sonra tekrar şimdi garantisi doldu aküsü için 570 tl istediler Bosch ürünlerinden çok memnundum taki bu süpürgeye kadar üstelik aynı anda rowenta da vardı onu anneme verdim kendim bunu aldım şimdi çok pişmanım
 • kargolamada sınıfta kaldınız.
  mağazanın tek kusuru ambalaj diğer problemler kargo firması kaynaklı.
 • Kullanışlılık ve Kalite İsteyenler
  Piyasadaki tüm marka ve model dikey süpürgelerin arasında,en kullanışlı ve kaliteli olanı Boschun bu modeli.Bu süpürge diğer büyük ve hantal olan süpürgelerin yaptığı temizliğin fazlasını yapıyor.Çok da ağır değil.Şarj süresi çalıştırdığınız kademeye bağlı.1.kademede küçük el süpürgeleri gibi çok hafif bir çekim gücü var ve mutfaktaki ufak tefek kırıntı ve döküntüler için ideal,düşük güçte.2.kademe normal günlük temizlik için ve gücü orta derece.3.kademe,evde kalkışılan büyük temizlikler için.Çünkü 3.kademede süpürgenin altındaki döner fırçalarda çalışıyor ve halının en dibindeki kirleri,tozları bile çekip alıyor.Yani halılar için gerekli.3.kademeyi açtığınızda,temiz sandığınız sadece 1 halıdan çıkan tozu,kiri görünce şaşıracaksınız çünkü çok güçlü çekiyor..İç haznesini temizlemesi basit ve yıkanabilir.Çeşitli uç aparatları mevcut.3 kademede de gürültü seviyesi oldukça düşük.1.ve 2.kademelerde şarj süresi uzun fakat 3.kademede 1 saatte şarjı bitiyor.Hangi kademede çalıştığını ve şarj seviyesini gösteren Led ışıkları var.Mobilyaların altlarına girebiliyor ve rahat hareket edebiliyor.Süpürge alacaksanız büyük ve hantal süpürgeler yerine en uygun bu ürün ve Boschun bu ürününü incelemeden karar vermeyin.Bir eve tek başına bu yeter.
 • GÜNLÜK KULLANIM İÇİN
  ÜRÜNÜ HAZİRAN AYINDAN BERİ KULLANIYORUM MUTFAK İÇİN ALMIŞTIM ANCAK GÜNLÜK EV SUPURMEDE DE KULLANIR OLDUM 2 VE 3.KADEME ODALAR VE HALILAR İÇİN İDEAL 1.KADEME MUTFAK (MUTFAGIMDA HALI OLMADIĞINDAN ) İÇİN İDEAL TEMİZLEME PRATİK KULLANIMI RAHAT HELE DE BENİM GİBİ ÇALIŞAN BAYANLARIN ELİNİN ALTINDA MUTLAKA OLMALI DERİM HER ANLAMDA İŞİMİ KOLAYLAŞTIRDI
 • Harika
  ürün süper gerçekten 2400watt'a eş değer yalnız yanında apartları yok bosch'dan ayrı almak gerekiyormuş bu yüzden köşelere diplerdeki tozları alamıyor
 • fena değil
  ürünü yaklaşık 1,5 yıldır kullanmaktayım. çekiş gücü malzeme kalitesi güzel eksi yanı ise bataryası çalışırken duruyor 2-3 sn sonra tekrar çalışmaya başlıyor. bataryası piyasanın en iyisi aslında ama artık değişmesi gerek. bence daha uzun dayanması gerekirdi.


 • Üç Yıldız
  Ürünü yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Piyasadaki dikey şarzlı ürünlere göre dikkat çekici ve yüksek emiş gücüne sahip kullanımı kolay bir ürün. Süpürge başlığı gayet esnek ve her bölgeye göre rahat pozisyon alabiliyor. Buda süpürme işini yaparken işi kolaylaştırıyor. Ürün ilk arızasını tutma yerindeki kademeli (1-2-3) kısmından verdi. Aniden çekişde düşme yaşanıyordu. Garanti kapsamında yenilendi. Sonrasında süpürge başı kısmında plastiklerde kırılmalar , tekerlek kısmında plastikte kopmalar yaşandı. 2 senenin sonunda süpürgeyi kaldırırken üst tutma kısmı içerisindeki tutucu iç plastik kısım kırıldı. Ürünün içini dışını her tarafını inceledim, tamir ettim. Ürün kırılgan malzeme yapısına sahip. Çok kullanışlı ve güzel bir ürün olmasına rağmen 2 sene sonunda herbir plastiği kırılma noktasına geldi. Eğer sadece ara sıra pratik olsun şeklinde evi süpürecekseniz alın ancak bir elektrik süpürgesi olarak tek kullanacaksanız uzun süre kullanamayacaksınız muhtemelen. Çekim süresi de bir süre sonra çabuk bitiyor. Şarz yüksek kademede 15 dk içinde bitmeye başladı. Kısacası ürünün daha sağlam malzemelerle yeniden imalatı gerekiyor. Bu şartarda fiyat performans değerlendirmesinden iyi not almadı benden.
 • parasını hakediyor
  ürün çok pratik, çekiş gücü gayet iyi. benim gibi çocuğu olanların, sürekli büyük süpürgeyi kurup kaldırmaktan bıkanların çok işine yarayacaktır.
 • Orjinal ve çok ilgili firma
  Ürün orjinal, firma desteği çok prfoesyonel, teşekkürler.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!