Asus Strix Tactic Pro US BLK UBW AS Klavye Yorumları

Asus Strix Tactic Pro US BLK UBW AS Klavye Yorumları

6 YORUM
6 adet yıldızlı yorum

Asus Strix Tactic Pro US BLK UBW AS Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 01.03.2018

PARANIZ YETECEKSE BU KLAVYEDEN BAŞKA KLAVYEYE DOKUNMAYIN !!!

Ürünü bir çok kez test ettim sonunda kullandım, alabileceğiniz en efsane klavyedir üstüne tanımam mekanik klavyelerde kahverengi olan yani bundaki tür en iyi sesi ve hissiyatı verir eğer internette araştırıyorsanız ve aklınızda bu da varsa SADECE BUNU SEPETE EKLEYİN VE GELSİN bu kadar açık ve net..

HepsiB. aracılığıyla, 06.09.2017

Beş Yıldız

bu fiyata alabileceğiniz en iyi klavyenin bu olduğu kesin düşünmeyim alın

HepsiB. aracılığıyla

EN SAĞLAM MEKANİK KLAVYE

Alabileceğiniz kullanışlı ve sessiz cihazlardan birisi. Ürünü Asusun turvularında test ettim. Gördüğüm en güzel mekanik klavye diyebilirim.

HepsiB. aracılığıyla, 07.08.2015

İste bu

Klavyeyi alıp taktığımda aynen bunu söyledim. İncelemeler ve tavsiyelerde hep bu ürünü önerdiller. Evimde deneyipte alan bir çok arkadaşım var :)

HepsiB. aracılığıyla

Aldım Gitti

Cihaz son derece başarılı. Kullanımı ve makro için gelen yazılımı gayet kullanışlı. Bütçeniz var ise diğer mekanik klavyelere hiç bakmayın alın gitsin.

HepsiB. aracılığıyla

Tasarımcılar için İdeal

Ürünü işim gereği kısa yol tuşlarını çok fazla kullandığım için 21 adet makrosundan dolayı aldım. Kısayolları bu makrolar sayesinde çok fazla işime yaradı. ayrıca üzerinde 2 usb ve kulaklık mikrofon çıkşları sayesinde direk üzerinden kulaklığımı bağladığımda rahatlıkla çalışabiliyorum. Ürün başarılı ve şık bir üründür.

Asus Strix Tactic Pro US BLK UBW AS Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus Strix Tactic Pro US BLK UBW AS Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele