Samsung GC100 Galaxy Dijital Fotoğraf Makinesi

Samsung GC100 Galaxy Dijital Fotoğraf Makinesi Yorumları

13 yorum
56 kişi 
45 kişi 
32 kişi 

 • memnuniyet verici
  3G ya da wi-fi kullanmazsanız devamlı video çekimde bile pili 10 saat idare edebiliyor. sadece foto çekerseniz üç günü buluyor. Geniş ekranı, modları, çekim kalitesi anı olarak çok iyi. Tek olumsuz yönü video çekme süresi 25 dk ile kısıtlı. Biz severek kullanıyoruz.
 • flası ile ilgili bilgi
  flasi ustte kameranın icine gomulu geliyor. ihtiyac oldugunda yaninda ufak bir tus var ona basinca ustten cikiyor. ihtiyac olmadiginda uzerine basarak kapatila biliyor. yani flasi var :)
 • Flaş?
  Benim göremediğim bir eksik var bu fotoğraf makinasında..Sormazlarmı bunun flaşı nerde diye? Bir açıklama istiyorum arkadaşlar.. Yardımcı olusanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
 • Çok güzel bir ürün
  Bir süredir takip ettiğim üründü, sipariş elime ulaştığında hızlıca kurup kullanmaya başladım. Ürün detaylarında belirtilmemiş ürün kutusunda pili mevcut. Ayrıca küçük bir kutu daha var kutuya yapışık onda da 1 adet pil daha ve sarj kutusu yapılmış. Bunu ürün başlığında belirtmeniz yararlı olacaktır. Almayı düşünenlere önerim hiç düşünmeyin. Fiyat olarakta buradan ucuzunu görmedim.
 • arkadaşlar (flaş - pil)
  arkadaşlar önce makinayı elinize bi alın sağına soluna bi bakın bi arkadaş makinanın flaşını sormuş makinanı flaşı var.görmeyenler son fotoğrafta flaş düğmesini göreceklerdir. flaş üstten açılıyor. ayrıca kullanımı profesyonel makina tadında. loş ışıkta bile flaş ihtiyacınız yok. pil: birçok makinaya göre çok iyi bir de 3G ve VİFİ hesaba katılınca farkı anlayabilirsiniz (telefonunuzun VİFİ sini açıp şarjını kaç gün gittiğine birde kapalıyken kaç gün gittiğine bakın)beni anlayacağınızı umarım saygılar
 • kesinlikle harika
  bir mağazada test etme sansım olmustu. harika bir ürün gerek teknik özellikleri gerek fiyatı son derece güzel alacak olan arkadaslara tavsıye ederım
 • Mükemmel ama eksik gönderi
  Kesinlikle tercih edilmesi gerek bir ürün. Yalnız 2 adet batarya hediyesi içinde mevcut değildi. Siz siz olun ürünü alırken buna dikkat edin..


 • cok iyi
  Profosyonele yakin makina ben cok memnunum tafsiye ederim. Siparis verdim ertesi gün bana geldi. Hemde en ucuz burda cok araştırdım.
 • Pil
  Arkadaşlar bazıları pili çok kötü demiş, pil hakkında yorum yapabilir misiniz? Bilindiği gibi bir fotoğraf makinesi ile tatil yerlerinde bir gün boyunca deli gibi fotoğraf çekiliyor. Pili önemli bir husus sonuçta.
 • Herşey tamam ama PİL !!!
  Arkadaşlar ürünü 3 gündür kullanıyorum. Samsung sevmem hemen ifade edeyim. Ama bu üründe yazılım olarak herşey 4-4 lük. Ama çok üzücü bir durum var ki o da PİL ömrü. Herşeyden önce bu bir telefon değil bir fotograf makinası yani motorlarla hareket ettirilen zoom lensleri var. Öte yandan geniş bir LCD ekranı var. 3G bağlantı hizmeti sunuyor. Bu özellikleri PİLi resmen sömürüyor. 1650 mA pil ile değil seyahate çıkmak, bir gün bile çekim yapamazsınız. Bence pil kapasitesi en az 2500 mA olmalıydı o zaman fiyatına da kimsenin diyecek lafı olmazdı.
 • COK PARA
  PARAYI BULAYIM HEMEN ALCAM GERÇİ O ZAMANA KADAR BU COK BASİT Bİ CİHAZ HALİNE GELİR ÇOK ÇALIŞMAM LAZIM ÇOK ÇOK
 • tamam çok hoş tasarımı mevcut ama;
  aynı sınıftaki rakiplerinden paylaşım kolaylığı hariç pek bir farkı yok. Sanki ap-c sensörlü DSLR satıyorlar. fiyatı uçuk. sosyal paylaşmayı seven insanların tercih etmesi gereken bir ürün.
 • İşte bu
  Gavur yapmış abi :) diye nitelendirebileceğimiz bir teknolojiyle karşı karşıyayız, ben tablet ve fotoğraf ayrı ayrı kullanıyorum ama neden ikisi bir arada olmasın, bu Korelileri seviyorum


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!