Asus WT425 Beyaz Mouse yorum ve tavsiyeleri

Asus WT425 Beyaz Mouse Yorumları

Asus WT425 Beyaz Mouse

(1174 yorum)

1174 Yorum

5
811 yorum
4
190 yorum
3
67 yorum
2
52 yorum
1
54 yorum

yorumları filtrele:

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.02.2016
  (Ürünü satın aldı)

  Fiyatına göre oldukça iyi bir mouse. Ergonomisi iyi. DPI ayarı olması benim gibi arada sırada oyun oynayan amatörler için güzel bir özellik. Tek sıkıntısı pi süresi logitechler kadar iyi değil ama ASUSun eski modellerine göre daha iyi.

 • HepsiB. aracılığıyla, 15.10.2015
  (Ürünü satın aldı)

  Microsoft Mouse um bozulunca Asus tur dedim araştırmadan aldım, ne iyi yaptım. Her yüzeyde mükemmel ve süper sessiz. Seviye atladım, tavsiye ederim

 • HepsiB. aracılığıyla, 22.01.2020

  Güzel ürün tavsiye ederim

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.05.2018
  (Ürünü satın aldı)

  kargo mükkemmel anlatmaya gerek yok göruyorsunuz.mouse kaliteli, tık sesi diğer mouse lara göre daha az. 1 yıldızı serçe parmağımı koyacak yer bulamadığımdan yerlerde süründüğü için düştum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 29.01.2018
  (Ürünü satın aldı)

  beklediğimden daha büyük olduğu için mutluyum. diğer alternatifler gibi minik de değil, kablolu oyuncu fareleri kadar iri de değil, orta boyutta ve ergonomik. çok sessiz tıklıyor, tekeri bile. hassasiyeti fena değil. sonuç olarak tavsiye ederim

 • HepsiB. aracılığıyla, 26.05.2020
  (Ürünü satın aldı)

  İdare eder

 • HepsiB. aracılığıyla, 03.07.2018
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün fiyatına göre gayet başarlı bir ürün bu fiyata bundan iyisini bulmak hatta bu ayarda bir mouse bulmak zor. kullanımı kolay gayet şık bir mouse günlük kullanım için ideal benim bütçem açısından verdiğim paraya değmiş diyebilirim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.12.2019
  (Ürünü satın aldı)

  Çok iyi ürünç

 • HepsiB. aracılığıyla, 06.01.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün fiyatının hakkını veriyor ele tam oturuyor tam bir f p ürünü

 • HepsiB. aracılığıyla, 22.07.2020
  (Ürünü satın aldı)

  7.ayı bile doldurmadan tıklarken sorun yaşamaya başladık. Asus bizi şaşırttı. Aynısından tekrar aldık bakalım bu sefer ne kadar sürecek.

 • HepsiB. aracılığıyla, 27.02.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Çok sessiz kullanışlı. Beyaz olanın üstü cilaya benzer birşeyle kapliyken diğer renkler mat ve daha pürüzlü farklı bir malzeme. Ele tam oturuyor çok konforlu diyemem uzun süre kullanmak yoruyor. Not: eliniz küçükse tam size göre. Büyük uzun parmaklara sahip olanlar almasın.

 • HepsiB. aracılığıyla, 28.01.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Mouse çok fazla takılma ve donma yaşıyor. Ergonomik ve güzel ama donma sorunu çok sinir bozucu. Forumlarda araştırdım kronik bir sıkıntısıymış genelde yaşanıyor

 • HepsiB. aracılığıyla, 18.02.2020
  (Ürünü satın aldı)

  pili içinde güzel ürün

 • HepsiB. aracılığıyla, 28.05.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Şahane bir mause.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.12.2019
  (Ürünü satın aldı)

  İkinci kez satın aldım. İhtiyaç olunca başka marka modele bakamadım. Sessiz tıklaması , hassasiyeti , algılama mesafesi ve pil ömrü mükemmeldir. İlk aldığımı 2 yıldır kullanıyorum. Pc laptop android tvbox tüm cihazlar otomatik tanıdı. Fiyatına göre kalitesi çok iyi.

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.12.2019
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün çok kullanışlı. Ürün çok kısa sürede elime ulaştı. Vizyon bilgisayar firması yetkili ve çalışanlarına teşekkür ederim. Allah işlerine bereket versin.

 • HepsiB. aracılığıyla, 19.12.2020
  (Ürünü satın aldı)

  WT425 beyaz modelini aldım yandaki atanabilir tuşlar sağ veya sol tık kadar sessiz değil normal fare sesi gibi çıt çıt

 • HepsiB. aracılığıyla, 24.08.2020
  (Ürünü satın aldı)

  GüZEL KULLANIŞLI

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.04.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Orta tuş çok sert. Ben bile zor basıyorum eşime aldım o hiç basamıyor. Onun dışında fena ürün değil ama bir logiteck kalitesi yok

 • HepsiB. aracılığıyla, 30.11.2018
  (Ürünü satın aldı)

  Çok değişik bir sıkıntısı var, muhtemelen benim bilgisayarıma (lenovo) özgü bir şey ama fareyi durduğu yerden kaldırdığım da anda ekrandaki fare ikonu saçma sapan bir şekilde ekranın sol üst tarafına doğru dalgalanarak gitmeye başlıyor. İşin kötü tarafı bilgisayarı yeniden başlatmaktan tut, fare ayarlarına kadar her şeyi değiştirsem de hiçbir işe yaramadı. Yani fareyi olduğu yerden havaya kaldırmamak gerekiyor kısacası. Pozitif taraflarına gelecek olursak, DPI özelliği farenin daha hızlı hareket etmesini sağlıyor, tuşuna basmanız yeterli. Elime çok iyi oturuyor, küçük bir fare değil, sağlık açısından iyi. Beyaz versiyonunun kenarları gri, üstü beyaz, komple beyaz değil haberiniz olsun. Bence bu tasarım açısından daha iyi, farklı renklerde bilgisayarlara görüntü açısından uyum sağlayabilir.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Asus WT425 Beyaz Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus WT425 Beyaz Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat