Codegen CP68B Mouse Yorumları

Codegen CP68B Mouse Yorumları

6 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Codegen CP68B Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

gayet iyi

arkadaşlar gayet iyi bir mouse. fiyatına bakıp aldanmayın.resimlerde kablosuz gibi görünüyor ama kablolu.fiyatına göre çok güzel.tavsiye ederim.hassasiyeti de güze bu arada

HepsiB. aracılığıyla

Fiyatına göre güzel

Fiyatına göre oldukça iyi bir mouse, dış görünüşü tasarım şık, tek kusuru benim masamda mouse pad olmadan çalışmıyor. parlak zeminlere uygun değil.

HepsiB. aracılığıyla, 09.03.2012

Kullanışlı

Ürün gayet güzel ve kullanışlı. Kablosuz mouse bozulunca "Slim mouse kullanışı nasıldır" diye merak edip HB puanlarımla geçici kullanım için almıştım ama hassasiyeti de gayet güzel bir ürün. Süper hızlı gönderim yazıldığı gibi en kısa sürede kargolandı. Tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 05.07.2013

denemek için değil kullanmak için alın

bence güzel bir ürün fare bozulunca deneme amaçlı alayım dedim.fakat hem kibarlığı olsun hem işlevi olsun gayet yeterli.tavsiye olarak alın derim.

HepsiB. aracılığıyla

inanılmaz

bu fiyata bu kalitede bir ürün gerçekten harika.. ürün elime geçmeden tereddütlerim vardı fiyatından dolayı kalitesiz olabileceği yönünde ama kullandıktan sonra endişemin asılsız olduğunu anladım.. ihtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

HepsiB. aracılığıyla, 04.06.2016

şık

kullanımı hemde fiyatı mükemmel daha ne olsun.

Codegen CP68B Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Codegen CP68B Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele