Zalman Zm-K300M Ps/2 Klavye Yorumları

Zalman Zm-K300M Ps/2 Klavye Yorumları

9 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Zalman Zm-K300M Ps/2 Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

Ürün fiyatına göre fena değil fakat ben tuşlarda da led var sanıyordum sanırım sadece logo üzerinde mavi led var yinede fiyatına göre güzel bir ürün..

NI1 aracılığıyla

mükemmel

fiyatına oranla mükemmel bir ürün.

NI1 aracılığıyla

Tam bir Canavar :)

Fiyatına göre çok iyi bir ürün, tuşlar yumuşak ve rahatsız edici bir sesi yok.tuşların arasındaki boşluk büyük olmadığı için yanlış tuşa basma olayı pek olmuyor.Onun dışında virgül tuşu backspace tuşunun yanında ve backspace tuşu küçük, ama alışınca sorun olmuyor

NI1 aracılığıyla

fiyat/performans!

klavye bu fiyata mükemmel. tuşlar yumuşak ve ses çıkarmıyor. pcde olabilecek tüm multimedya tuşları da var. tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

Ürün fiyatına göre çok iyi. Klavyenin altındaki Z harfli logonun ışığı kapanmıyor. Enter tuşunun şekli nedeniyle virgülün yerini yukarıya taşımışlar ve silme tuşunun enini yarıya düşürmüşler. F klavye düzeninde kullandığım için bunlardan etkilenmedim. Sessiz ve yumuşak tuşları var.

NI1 aracılığıyla, 12.12.2015

Güzel kargolama ve hızlı teslimat.Faturalı sıfır ürün

kargo ile ilgili endişelerim vardı ama 2 kat kolide faturasıyla geldi.Ankaraya 1 günde teslim edildi.

NI1 aracılığıyla

Gayet güzel

Klavyenin kullanımı gayet rahat ve çok estetik görünüyor. En alttaki zalman logosu ledli, backspace tuşu da biraz küçük ama alışmak kolay oluyor.

NI1 aracılığıyla

Özenli Kargolama

Sürat bir gün gecikmeli getirdi. Ama özenli kargo için teşekkür ederim

NI1 aracılığıyla

kalite

zalman arkadaslar cok dusuncek bisy yok

Zalman Zm-K300M Ps/2 Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Zalman Zm-K300M Ps/2 Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele