Samsung HMX-QF30WP Video Kamera

Samsung HMX-QF30WP Video Kamera Yorumları

10 yorum
55 kişi 
43 kişi 
32 kişi 

 • Samsung hmx-qf30
  Gercekten küçük olduğu kadar büyük işler çıkaran bir kamera fiyat uygun zoom gayet başarılı çekim kaliteli görüntü sağlıyor.tavsiye ediyorum
 • video kamera alacaksanız en iyisi bu
  bence çok süper uzaktan bağlantı yapması ayrı bir ayrıcalık. örneğin kablonuzu kaybettiniz videolarınızı bilgisayara geçirceksiniz hemen kablosuzla geçirebiliyorsunuz. titreşim önleme moduda çok iyi elin titriyor ama görüntü kaymıyor.
 • Arkadaşlar muazzamın ustunde
  Arkadaslar video kamera tamamen süper kaç gundur video kamera karsılastıra karsılastıra bakıyorum boyle gormedım helal olsun gercekten fakat aklıma takılan bır soru var gece görüş ozelligi varmıydı cevap verırmısınız...
 • yeterli
  ürün boyut olarak gayet iyi. kullanımı basit. görüntü kalitesi ve zoom fena değil. yalnız kutu içinden hdmi kablosu çıkmıyor. ayrıca almak lazım
 • Çok iyi bir ürün.
  Eski video kameralardan sonra yeni nesil video kameralar süper. Ağırlık açısından, boyut açısından, uzun uzun kullanabilme açısından v.b. Çekim yaparken her şey otomatik. Size kalan ise sadece kamerayı çekmek istediğiniz yöne çevirmeniz yeterli.
 • Kablosuz Özgürlük
  Ürünün bence en güzel yanı dahili wi-fi ile çekilen dosyları kablosuz yedekleme tvde göstermek v gerektiği zaman canlı yayın özelliğini kullanarak kısa süreliğine de olsa evden dışarı çıktığınızda sürekli bebeğinizi izlemek bence oldukça başarılı.
 • Samsung kamere bir harika
  Samsung kameranın özellikleri beni şaşırttı, bu küçük kamereya bayağı özellik sığdırmışlar. Gece çekimleri gayet iyi. Aynı marka olan TV ile kablosuz bağlantı yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz görüntüleri canlı Ustream üzerinden paylaşabiliyorsunuz, bugünlerde çok lazım oluyor :)


 • Samsung HMX-QF30WP/XTR 20x Optik 2.7"LCD HD Video Kamera Beyaz ( Toshiba 8 gb Class 10 Hafıza Kartı
  Samsung HMX-QF30WP/XTR 20x Optik 2.7"LCD HD Video Kamera Beyaz ( Toshiba 8 gb Class 10 Hafıza Kartı Hediye ) ,bence fiyatına göre ve özellklere güzel video kameradır. Samsung HMX-QF30WP/XTR 20x Optik 2.7"LCD HD Video Kamera Beyaz ( Toshiba 8 gb Class 10 Hafıza Kartı Hediye ) bilindik marka güvenilir markadır.
 • Başarılı
  Çok şık ve hafif bir kamera. Oldukça kolay ve kullanışlı bir menüsü var. SD karta kayıt yapıyor olması DVD ve kasetlere oranla önemli bir üstünlükte
 • İş görür
  Fiyatına göre verimli bir ürün,üç günde geldi kargo,ilk etapta hafıza kartı yollanmadı fakat verdiğim bilgi üzerine iki gün sonra hızlı bir şekilde yollandı ve teyit edildi,,tavsiye ederim,stoklar bitmeden alın derim.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!