Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse Yorumları

Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse Yorumları

3 YORUM
3 adet yıldızlı yorum

Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Alınabilir çok kaliteli bir Mouse

Tam bir f/p mouse'u diyebilirim. Bu fiyatta olmasına rağmen piyasada çok rakibi yok. Tek sorunu, ilk Gaming Mouse'unuz ise tuşları biraz ağır gelebilir. Çünkü standart ofis mouse'larından daha yüksek basınç gerektiren tuşlara sahip. Bunu gözardı edebilirseniz (Ya da ilk Gaming Mouse'unuz değilse) kaçırmayın derim.

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat/performans

Fiyat performans olarak bakıldığında çok iyi bir mouse. Ele tam oturuyor, hareketleri çok rahat ve dpiyı gerçekten çok yüksek. Şu ana kadar gördüğüm tek sorun sol tuşa uzun süreli basılı tuttuğunuzda biraz parmağınız ağrıyor. Eğer klasik mouse tuş yumuşaklığına alıştıysanız bu mouse biraz sert.

HepsiB. aracılığıyla

modası geçmiyor...

piyasaya 2011 de çıkmasına rağmen çok fazla rakibi yok... macera aramayanların istikrar kovalayanların tercihi olmalı..

Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele