Trilogic M22 Siyah Mouse Yorumları

Trilogic M22 Siyah Mouse Yorumları

4 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Trilogic M22 Siyah Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 03.07.2017

Günlük kullanım için İdeal

ilk aldığım ürün arzalı çıktı geri gönderdim.Yenisini sipariş verdim bu sefer gelen ürün sağlam ve tepkimeside gayet başarılı.Günlük kullanım için fena değil.Fiyat ve performans olarak.

HepsiB. aracılığıyla

Fena değil

Ergonomik bir yapıda fakat düğmeleri istenildiği gibi ayarlamiyor. Malzeme kalitesi bir süre sonra soyulacak o güzel görüntüsü gidecek gibi geliyor insana.

HepsiB. aracılığıyla

Uygun fiyatlı fakat malzeme kalitesi düşük

Ürün çok kötü değil. Hafif, ele oturuyor, küçük laptop farelerine göre daha büyük. Malzeme kalitesi biraz düşük; özellikle pil kapağını çıkartırken dikkatli olmak gerekiyor, her an kırılacakmış hissi veriyor. Açma kapama düğmesi çok ufak, aynı şekilde bu da kırılgan duruyor. Alıcı haznesi birebir alıcının boyutuna göre yapılmış. Alıcının dışarı sarkmaması güzel olsa da, alıcıyı çıkartırken zorlanıyorsunuz. MacOS yandaki yardımcı tuşları tanımıyor, windows 10 da aynı sorunu yaşamadım. Ürünün paketinden iki adet AAA boyutunda pil çıkıyor fakat ürün bir adet AA pille çalışıyor. Fiyatını göz önüne aldığınızda yeterli bir ürün olduğunu düşünüyorum.

HepsiB. aracılığıyla

fena değil

malzeme kalitesi biraz düşük ama iş görüyor fiyatı ile uyumlu bir ürün

Trilogic M22 Siyah Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Trilogic M22 Siyah Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele