Samsung M3 Mini HX-M101TCB/G Harici Harddisk

Samsung M3 Mini HX-M101TCB/G Harici Harddisk Yorumları

8 yorum
55 kişi 
42 kişi 
31 kişi 

 • teslimat
  Ürün elime hemen ulaştı. Gayet güzel.
 • gayet iyi vede hızlı
  ürün ertesi gün elime ulaştı hızlı teslimat olduğu için WD yerine bu ürünü tercih etmiştim. malzeme kalitesi gayet güzel anında görüşüyor. 1000 gb yi 4 e böldüm bir bölüme resimleri bir bölüme filmleri bir bölüme oyunları atıyorum. taktığımda 4 tane disk gibi görüyor. bu şekilde ayarlama yapma şansınız da var. malzeme kalitesi gayet güzel.
 • çok iyi
  Çok beğendim tıpkı beklediğim gibi.Kablosunun birazcık daha uzun olmasını isterdim yalnızca.bunun dışında beklentilerimi karşılamayan hiçbir özelliği yok çok memnun kaldım.düşünenlere tavsiye ederim. 500 gb a o parayı vermekten daha iyi.
 • bence budur
  abim de samsung kullanıyordu memnundu da bende bi tane aldım gerçekten herşey süper zarif bi yapısı var bence almaya değer birşey.
 • Hem uygun fiyat hemde yüksek performans
  eloktronik cihazlar arasında almakla en iyi yaptığım iş bu samsung harddiski almak oldu bence harika bir ürün performans olarakda fiyat olarakta çok iyi ayrıca ürünün çok şıkta bir tasarımı var fotoğraftakilerden çok daha güzel görünüyor bence eğer bir usb harddisk almayı düşünüyorsanız bu kesinlikle samsungun bu ürünü olmalı.
 • süper
  ürünü hepsiburdadan almadım o zaman yoktu simdi gördüm yorum yapmadan gecmeyedim ddim süper bi cihaz sık kullanımı kolay fiyatıda cok uygun
 • Yeni Ürünü Çok Beğendim
  Samsungun bu yeni ürününü çok beğendim ayrıca eksta özellikleri çok güzel özellikle diski bölümlere ayırma ve bu bölümlere şifre koyma siz istemeseniz bu bölümleri gizli tutar herkese tavsiye ederim.


 • Olabilecek en iyi performansa sahip .
  Olabilecek en iyi performansa sahip , ne sesini duyuyorsunuz nede ısınıyor. Veri aktarım hızı iyi. Yalnız ben Tv ye bağlamak için almıştım pvr kayıt felan yapacaktım, Tv Panasonic format atmak istediği halde atamiyor, Tv de kullanamıyorum ; Tvde format denemesindne sonra Pc de gormuyor formatda atamıyorsun kendi Samsung sitesinden programını ındırıp formatladıktan sonra Pc de kullanıyorsun. Ama bu bir sorun değil sabit hdd olarak gormesi ile ilgili.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.