Fakir LS 2000 Siyah Isıtıcı

Fakir LS 2000 Siyah Isıtıcı Yorumları

8 yorum
53 kişi 
41 kişi 
31 kişi 
13 kişi 

 • Bu para verilmez
  Arkadaşlar ürünü alalı iki hafta oldu daha doğrusu yaz aylarında indirimli olduğu dönemde aldım iki hafta oldu kullanmaya başladım yazıkki bırakın beklediğim performansı almayı performans adına hiçbir şey yok üründe,, kısacası hiç ısıtmıyor kötü bir ürün..
 • kesinlikle almayın
  merhabalar. ben ürünü aldığımda gayet tasarruflu iyi bir verim alacağımı düşünmüştüm buna yorumlara bakarak ta karar vermiştim. fakat ürün aldıktan 1 ay sonra arızalandı ve aynı zamanda hiçbir şekilde verimde alamadım. ufacık bir odayı bile ısıtamıyor. ürünü iade etmeye kalktığımda hepsiburada 14gün iade süresi geçtiği için kabul etmedi. tedarikçi mağazayı aradığımda hiçbir şekilde yardımcı olamayacaklarını belirttiler. servis çağırmamız gerekiyormuş. yani anlayacağınız bu gibi ürünler sadece satılana kadar. aldıktan sonra her türlü sorunlarla kendiniz uğraşıyorsunuz ve çözümde alamıyorsunuz. kesinlikle tavsiye etmiyorum almanızı.
 • iyi bir ürün
  Öncelikle diğer ürünler gibi kapandığında ortalık buz kesmiyor bu kalorifer gibi bir ortam ısıtıcı ayrıca çocuğu olan aileler için çok ideal çünkü yanları ısınmıyor ve üstten de sıcak hava üflüyor yani çocuk için tehlike arz etmiyor.
 • ısıtıcı
  ürünün görüntüsü çok şık. ısıyı eşit yayıyor, infrared gibi gördüğü yeri yakmıyor. nisan ve mayıs ayları için uygundur, soğuk havalarda etkili değil.
 • verimli ve tasarruflu
  İlk kullanımda ısıyı farkettirmiyor.. yalnız daha sonra açılıyor.. tıpkı 0 km araba gibi.. devrini kullandıkça alıyor... fakat site gönderimde bi süre bekletti malesef.. umarım daha hızlı olmaya başarırlar..
 • Süper hızlı teslimat
  Ürünümü kullanmadan yazmak istedim ... Dün akşam aldığım ürünüm bugün pazar OLMASINA rağmen elime ulaştı tebrik ediyorum alış veriş için tek adresimdir burası ..
 • elektrik faturasını ddaha görmedim
  öncelikle kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu. tam olarak kullanmadan yazmak istgemedim. urunu biraz tedirgin aldım. ilk gün tam olarak kullanamadım ve resmen pisman oldum. 2 . gün sastım kaldım gecenın ilerleyen saatlerinde dısarısı 0 ila -1 ken ben atletle dolasıyordum. urun ilk yarım saatte içerisini ısıtmıyor yarım saat ve 1 saat arası ısınıyor ve tam anlamıyla verim alıyorsunuz. sonrada oda sogumak bilmiyor. sessiz. odanın her yeri eşit sıcaklıkta oluyor. elektrik faturası gelince yazıcam.


 • Mükemmelin de ötesinde
  Ürün çok verimli ve ekonomik evin her tarafını eşit ısıtıyor. Aynı kömür sobası gibi ısıtıyor. Çok soğuk havalarda kademesini yüksetiğinizde evin için sıcacık yapıyor üstelik elektriği çok harcamıyor. üründen çok memnun kaldım teşekkürler hepsiburada...


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!