Dark Evo P60 DK-AC-EVOP6EPW Beyaz Kuılaklık

Dark Evo P60 DK-AC-EVOP6EPW Beyaz Kuılaklık Yorumları

15 yorum
58 kişi 
43 kişi 
34 kişi 

 • Tam bir fiyat/performans ürünü
  Alırken ne gelir bilmiyordum ama 20 tlye göre harika bi ürün geldi.. 50-100 tl bandındaki kulaklıklara kafa tutabilecek kalitede.. Basslar oldukça yoğun, midler ve tizler dengeli.. Korkmadan alın, pişman olmazsınız..
 • Beş Yıldız
  Fiyatına göre kesinlikle tavsiye edebilieceğim bir ürün emin olun her türlü açıdan yeterli ses kalitesi şarkı durdurma ilerletme tek tuşla, ses ayarının olması. şuanki fiyatı eskisinin iki katı olmuş serbest piyasa ne diyebilirim. ilerki zamanlar jak tam oturmadığından temassızlıklar olabiliyor biraz dikkatli kullanmak lazım
 • Jak tam oturmadı
  Siparişimi verdikten sonra kulaklık sorunsuz bir şeklide elime ulaştı. Denemesini yaptım. Ses kalitesi geyet iyi. Sadece telefona giren jak tam olarak oturmuyor. Dark marka ürünler için özel olarak tasarlanmış olabilir. Umarım ileride sıkıntı çıkartmaz.
 • Makul bir kulaklık
  İndirimdeyken aldım aynı gün teslimat ile. Ses açma kapama ve telefona cevap verme tuşları bulunuyor. ayrıca yakaya tutturmak için klips de var. 2 adet yedek silikon da çıkıyor içinden. yüksek seste bozulma yok, basslar fena değil. bu fiyata alınabilir.
 • SES KALİTESİ İYİ FAKAT;
  Ses olarak desibel değeri olarak fiyatına göre gayet iyi fakat sanki ağırlığından dolayı kulaktan sürekli düşüyor. Bazen koparmak geliyo içinizden.
 • Beş Yıldız
  ÜRÜNÜN YAPISI Soket-kulaklık toplamda 135 cm. 90 cm de ses kontrol potansiyometresi var ve kablo buradan itibaren kulaklıklara ayrılıyor.Yassı kablo güzel ve sağlam duruyor. Kulaklıkları çevreleyen sünger yapı yerine silikon malzeme kullanılmış. Paketten iki farklı boy geliyor bu silikon malzemeden. Ses kontrolü için sürgülü potansiyometre kullanılmış. Askı aparatı var ve sökülüp takılabilir şeklinde yapılmış. Yani istediğiniz kulaklığa takabiliyorsunuz. SES KALİTESİ Ses kalitesi oldukça iyi. Üstelik daha önce kullandığım oem ve marka kulaklıklara göre basları çok daha güzel veriyor. MİKROFON Mikrofon sağ kulaklığa giden kablo üzerinde yapılandırılmış ve görüşme kalitesi oldukça iyi. Üzerindeki buton ile gelen çağrıları cevaplama, radyoyu kapatma, çalan parçayı durdurma vs. gibi yapılması gereken her şeyi yapabiliyorsunuz.
 • Kullanışlı
  2 tane almıştım yaklaşık 2 ay sonra birinin jack girişi kısmındaki kablo zarar gördü ve çalışmamaya başladı. Tasarımı biraz kaba ve de biraz ağır ancak ses kalitesi güzel.


 • Tam bir Fiyat/Performans Kulaklığı
  Ürün kargoya verildikten 2 gün sonra sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Öncelikle kulağıma uyup uymadıklarını denedim. Büyük silikonlar takılıydı oturmadı. Yanında küçükte var. Onlar tam oturdu. Sonra ses seviyesini test ettim. Gerçekten yüksek ses veriyor. (çok ses açarsanız sesi dışarı veriyor birazcık) Ondan sonra BASS'ını denedim. Bu fiyata göre gayet iyi bası var. Tam bir fiyat performans ürünü. Mikrofonunu henüz test edemedim. Bu arada üzerinde sesi istediğiniz seviyeye ayarlayabileceğiniz sürülebilir (kaydırılabilir) ses düzey ayarlayıcısı var. sürekli tık tık tık basmadan sesin seviyesini kolayca ayarlıyorsunuz. Mikrofonun olduğu yerde ise müzik açma/kapama arama cevaplandırma/sonlandırma tuşu var. Mikrofon sağ tarafta bu arada. Tek beğenmediğim yönü girişin düz olması. Daha kolay kıvrılabilir ve zarar görebilir böyle. L şeklinde olsa harika olurdu. Yazıcaklarım bu kadar. Kulaklık fiyatıne göre gayet iyi. Satıya teşekkür ederim. İyi günler.
 • kesinlikle tavsiye ederim
  ses kalitesi çok iyi son ses yapınca dış ortamı duyamıyorsunuz,dışarı ses vermiyor,tasarımı güzel,fiyatıda böyle bir ürüne göre çok ucuz daha ne olsun
 • başarılı
  gayet iyi fp değeri dengeli verdiğiniz parayı hak eden bir ürün
 • f/p olarak iyidir.
  orta seviye kulaklık, son seste dahi sesi bozmuyor, kulaklık kablosu karışmıyor, ses açma ve telefona cevap verme tuşları mevcut.
 • Kullanılabilir
  Çok para vermek istemeyenler için ideal.
 • makul fiyata harika ürün
  Kulaklığımı kaybetmiştim getirmeniz iyi olmuş fiyatta makul Teşekkürler.
 • orjinal
  cok güzel hızlı ürün 0 aldımızdaki gibi hepsi burada ya tesekkürler


 • ÇOK İYİ
  PARASINA GÖRE ÇOK İYİ BİR ÜRÜN KESİNLİKLE ALIN


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!