Dark SW08 DK-AC-SW08S Gümüş Metal Kayış Akıllı Saat

Dark SW08 DK-AC-SW08S Gümüş Metal Kayış Akıllı Saat Yorumları

5 yorum
52 kişi 
42 kişi 
31 kişi 

 • Dört Yıldız
  güzel ve kullanışlı fiyat olarak ta iyi tavsiye ederim
 • Parasını hak etmiyor
  Öncelikle hepsi burada ekibine anlayışlı davranıp İade sürecinde zorluk çıkarmadıkları için teşekkür ederim. Saate gelince aldım iki gün denedim Bir çok özelliği güzel ancak hoparlörden konuştuğunuz zaman ses karşıya gitmiyor gitse de karıncalı. Ses kaydı yaptığınızda Çok gürültülü bir ortamda ses kaydı yapmışsınız gibi ses anlaşılmıyor. Bu yönüyle hayal kırıklığı.alacak arkadaşlara hatırlatmak isterimki saat tasarım olarak gayet şık ve malzemesi kaliteli fakat İşletim sistemi geliştirilmeli diye düşünüyorum
 • diğerlerine gereksiz para vermeyin.
  ürünü kullanalı 1 ay oldu fiyatına göre çok güzel bir ürün bütün fonksiyonları eksiksiz çalışıyor . Dışarıdan görenlerde çok beğeniyor teşekkürler.
 • Süper
  Tek kelimeyle mükemmel Saat teması daha da artarsa tadına doyum olmaz Güvenebilirsiniz markaya sağlam işlevsel
 • Beğendim
  Uzunca araştırdım. Fiyat, performans ve estetik olarak bu saatte karar kıldım. Her üç açıdan ortalamanın üzerinde bir saat. Ben memnun kaldım. Tüm fonksiyonları android Sony telefonumla uyumlu çalışıyor. Denemedim ama, içinde "su sıçratmayın" yazıyor. Diğer bazı modellerde olduğu gibi suya dayanıklı görünmüyor. Hoparlör ve mikrofon delikleri alt tarafında. Ortalama gürültülü ortamlarda kolunuzu yaklaştırarak telefonla sorunsuz görüşebiliyorsunuz.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.