Rowenta RH6983WO X-Pert 3.60 Dikey Şarjlı Süpürge Yorumları

Rowenta RH6983WO X-Pert 3.60 Dikey Şarjlı Süpürge Yorumları

9 YORUM
  • 8 adet yıldızlı yorum
  • 1 adet yıldızlı yorum

Rowenta RH6983WO X-Pert 3.60 Dikey Şarjlı Süpürge yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

çok pratik

Olumlu yönleri: Hafifliği, başlık manevraları çok rahat kullanım sağlıyor. Çekiş gücü de yeterli ben çok beğendim. Halıları düşük devirde süpürürseniz şarjı daha uzun süre gidiyor.

İyiki almışım.

Olumlu yönleri: Üründen son derece memnun kaldım. Çekiş gücü, hafifliği, her türlü zeminde kullanımı, şarjının uzun süre dayanması, bu ürünü kullanmaya başlayınca diğer büyük süpürgemin tozları çekmediğini fark ettim. Beklentimin çok üzerinde olması beni memnun etti. Rowenta teşekkür ederim.

Mukemmel

Avantajlar : Hafif<br />Sessiz,hafif ve cok guzel çekime sahip. Memnun kalırsınız

ergonomi bir ürün

Olumlu yönleri: Ürün çok hafif ,hortumu ve kablosu olmadığı için çok pratik. Küçük bir şey dökülse bile hemen kullanıyorsunuz. Şarjda takılı durmasına rağmen dolunca şarjı kapatıyor.Cekimi güçlü. Olumsuz yönleri: çalışma suresi 45 dakika bize yetiyor ancak başkalarına yetersiz gelebilir.

(yorum sahibi ürünü satın aldı) fiyat performans açısından çok iyi

Olumlu yönleri: TemİZ dediğimiz yerden bir sürü toz çıktı çok hafif sessiz şarj süresi bence yeterli Olumsuz yönleri: Koltukları süpürürken çok iyi çekmiyor halılarım üstünde havları bırakıyor

Başarılı

Olumlu yönleri: Harika bir ürün teşekkür ederim.

iyi

Olumlu yönleri: Rowenta elektrikli süpürge gerçekten çok kaliteli bir ev aleti köpeğimden dökülen tüyleri saçları kılları çocukların yerlere döktü ne varsa hemen çekip alıyor yerler pırıl pırıl oluyor Halılarımı derinine kirpas inmeden çekip alıyor emiş gücüne tekrar tekrar hayran kalıyorum bu muhteşem ürün için Rowenta teşekkür ederim gönül rahatlığı ile para sayabilirsiniz arkadaşlar

çekim gücü harika

gayet güzel ve kullanışlı bir ürün eşime hediye olarak aldım çok sevdi çekim gücü çok çok iyi

Ürün çok güzel ama

Yaklaşık 1 ay oldu çok beğenerek aldım çekiş gücü çok iyi halıları ve zemini çok güzel süpürüyor.pratik kolay kullanım 3+1 evimi gayet güzel ve hızlı temizliyorum.2 tane eksi yönü var birincisi el tutma yerinde yüzünüze sürekli üfleyen bir motor hava çıkış yeri .ikincisi ise filtrelerini temizlemek 3 tane temizlenecek yeri var en sıkıntılısı en içteki kağıt gibi olan filtreyi temizlemek.alerjisi olanlar dikkat derim çünkü o filtreyi temizlerken tozlar uçuşuyor ve çok rahatsızlık veriyor.

Yorumları Filtrele