Snopy SN-815 Kulaklık Yorumları

Snopy SN-815 Kulaklık Yorumları

3 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Snopy SN-815 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Ürün fiyatına göre iyi ancak paket zımbaları sökülüp tekrar zımbalanmış. Ürün tozlu ve pisti.

HepsiB. aracılığıyla

Beklediğim gibi

Ürün aynı gösterildiği gibi ve hasarsız geldi. Fakat kuaklığın çift çıkışlı olduğu belirtilmemiş. Yani mikrofon ve kulaklık için iki tane ayrı kablo var. Eğer telefon için kulaklık alacaksanız bu kulaklığı almayın. Çünkü kulaklık için ayrılan kabloyu takınca mikrofon için ayrılan kabloyi takmaya yer kalmıyor. Yani müzik dinleyebilirsiniz fakat aynı anda kulaklığın mikrofonunu kullanamazsınız. Ama bilgisayarda kullanacaklar için tavsiye ederim. Kulağı ağrıtmayan ve bası iyi veren bir kulaklık.

HepsiB. aracılığıyla

Güzel ürünü

güzel bir ürün sesi dışardan içe getiriyor . :) Çok güzel parlak bir renge sahip ben çok beğendim oyun için de şarkı içinde çok iyi

Snopy SN-815 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy SN-815 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele