Snopy Rampage SN-R8 Kırmızı - Siyah Kulaklık Yorumları

Snopy Rampage SN-R8 Kırmızı - Siyah Kulaklık Yorumları

5 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Snopy Rampage SN-R8 Kırmızı - Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

tavsiye üzerine aldım

mikrofonu ve ses seviyesi bence üst düzey bir mikrofon. malzemesi dayanıklı ve çok şık duruyor kulaklık. arkadaşım kullanıyordu memnuniyetini anlatınca aldım ben de.

HepsiB. aracılığıyla, 06.07.2017

Dört Yıldız

Ürün gayet iyi bir şekilde elime ulaştı bası ve sesi gerçekten iyi

HepsiB. aracılığıyla

SOYULMA YOK COK KALITELI

HARUIKA SESI VAR KUMASI DERISI COK SAGLAM KEISNLIKLE SOYULMA FALAN OLMUYOR TAVSIYE EDERIM

HepsiB. aracılığıyla, 08.01.2017

İyi bir kulaklık

Ürün ses ve bass konusunda gerçekten iyi. Ancak en büyük eksi yönü kulaklığın büyük ve ağır olması. Uzun süreli kullanımlarda kulakta iz bırakıyor ve kulağın dış kısmı ağrıyor. Boyun ağrısı yapma ihtimali de olası bir şey. Kablosu uzun ve sağlam. Kulaklık gayet sağlam. Soyulma kesinlikle olmadı. Mikrofonunun kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü çok kısa ve ağza uzanmıyor. Bu fiyata bulabildiğim en iyi kulaklık buydu. Öneririm , ancak birkaç lira daha ekleme olasılığınız varsa tercihiniz bu kulaklık olmamalı. Kulak kemiğini gerçekten ağrıtıyor. Çok ağır bir kulaklık.

HepsiB. aracılığıyla, 11.09.2015

muhteşem

Gercek performans gercek bir oyuncu kulakligi mikrafon ve ses kalitesi ust duzeyde magzeme kalitesi guzel ve ışıklandırmalı bir kulaklik cok begendim

Snopy Rampage SN-R8 Kırmızı - Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy Rampage SN-R8 Kırmızı - Siyah Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele