Snopy SN-IP77 Beyaz Kulaklık Yorumları

Snopy SN-IP77 Beyaz Kulaklık Yorumları

5 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Snopy SN-IP77 Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Harika ambiyans

Ürünü alırken tereddütlerim vardı.Aldıktan sonra kullandığımda mükemmel bas,tiz ve kristalize sesin doyumuna ulaştım.Sanki stadyumda maç izliyormuşunuz hissini veren ve ambiyans yaratan bu cihaz aynı zamanda en ucuz ürünlerden bir tanesidir.Kesinlikle tavsiye ederim..!

HepsiB. aracılığıyla

Yeterli Ses, Mükemmel İncelik

Öncelikle dizayn olarak gerçekten çok iyi. Pahalı markaların güzel ürünlerine bin basar denebilir. Ses olaraksa; benim gibi çok yüksek ses ve basstan hoşlananlar için İşte bu diyemiyorum. Yine de ses şiddeti olarak iyi + bassı harika. Müziğin derinliklerinde yolculuğa çıkaran bir kulaklık. Tavsiyedir.!

HepsiB. aracılığıyla

Hiç düşünme

Bu fiyata bu kaliteyi başka hiç bir üründe bulamazsın diyorum gerçekten uzun araştırma sonunda bu ürünü aldım kaliteli bir ürün olduğunu biliyordum lakin bu kadarda harika bir şey beklemiyordum ürün yeni elime geçti ve siz arkadaşların daha fazla vakit kaybetmemesi için buraya yazmak istedim gerçekten mükkemmel bir ürün kaçırdığınıza üzülürsünüz...

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı

bu fiyata çok iyi bi ürün. ses kalitesi iyi.sadece daha uzayabilir bantları. sanırım kafam büyük :) tam oldu ve çok rahat kulaklara ağırlık rahatsızlık hissi vermiyor. teşekkürler hepsiburada ailesi;)

HepsiB. aracılığıyla, 07.11.2015

Harika

Rahat ve ses kalitesi basarili hem oyun hem muzik

Snopy SN-IP77 Beyaz Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy SN-IP77 Beyaz Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele