Snopy SN-IP77 Kulaklık Yorumları

Snopy SN-IP77 Kulaklık Yorumları

6 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Snopy SN-IP77 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Amazzon aracılığıyla, 05.05.2020

kablo koptu

herşey iyi ama ürün çöpmüş kablosu 1 haftada koptu ve baya uzun bir kablosu var pc için alınabilir telefon ile kullanacak kişiler sakın almasın

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Ses kalitesi iyi, baslar çok iyi, mikrofonu çok iyi ses alıyor, kablo üzerinde olduğundan hareket ederseniz sürtünme gürültüsü oluşuyor ama mikofonu yakanıza mandalıyla tutturursanız sorun kalmıyor. Mikrofon sesi büyük bir hangardaymş gibi yankılı yapıyor ama rahatsız edecek kadar değil. Ses seviyesi oldukça iyi %40 seviyede bile son ses gibi ses veriyor. Genel olarak beğendim tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

Bu Fiyata kaçmaz

Fiyatına göre gayet başarılı.Ses düzeyi iyi malzeme iyi görünüyor fakat kafa büyüklük ayarı yapılırken kırılacakmış hissiyatı veriyor.Kullanıyorum şu an sorun yok.

HepsiB. aracılığıyla

Ses Çok Güzel

Ürünün sesi çok güzel. Kablo uzunluğu harika. Baslar tizler o nedir abi ya. Her türlü sesi duyuyorsun. Eski kulaklığım Snopy SN-4388 idi onda %50 de dinlediğim sesi bunda %20 de dinliyorum.

NI1 aracılığıyla

çok beğendim

sesi beklediğimden daha iyi çok beğendim,çok iyi şekilde paketlenmiş teşekkürler.

HepsiB. aracılığıyla, 04.09.2016

Fiyatına göre çok iyi

Aldım kullanıyorum gayet iyi fiyatı da uygun.

Snopy SN-IP77 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy SN-IP77 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele