Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık Yorumları

Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık Yorumları

3 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

kulaklık

kulaklık berbat ses müzik dinlerken güzel olayda film izlenmiyor hiçbir konuşmayı anlayamadım + jak girişi tarafı rezalet bi plastik direk bükülüp bozuldu not : satıcı güzel bi şekilde paketleyip kargolamış satıcı güzel ürün kötü

HepsiB. aracılığıyla, 04.12.2016

Güzel

Dış görünüşü güzel ve ses kalitesi fiyatına göre gayet güzel bence. Onun dışında resimlerde gösterilmeyen en sevdiğim şey 3 adet farklı tip kulaklık ucu olması.

HepsiB. aracılığıyla, 06.08.2016

Gerçekten Çok Kötü

Pek çok kulaklık aldım ve denedim, Snopy SN-702 hayatımda kullandığım en kötü 2. kulaklık. Ses kalitesi çok kötü, ses seviyesi berbat, ergonomi hiç yok. Yanında verilen yedek uçlar tek iyi yanı. Bunu beğenen kişi kulaklıktan hiç anlamıyordur, kesinlikle başka bir tercih yapın. Aldım ama hediye vermeye bile utanıyorum.

Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele