Philips SHC5100 HiFi Kulaklık Yorumları

Philips SHC5100 HiFi Kulaklık Yorumları

133 YORUM
69 adet yıldızlı yorum
37 adet yıldızlı yorum
16 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum

Philips SHC5100 HiFi Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

biraz araştırmıştım fakat kablosuz olduğundan dolayı parazitlenmenin çok olacağını söyleyen bir kaç kişi vardı. emin olamadığım için ben denemeyi tercih ettim ve elektronik marketlerde deneyerek aldım. televizyonda kullanıldığında hiçbir sorun olmuyor zaten ben de bilgisayarda nadir kullanıyorum. film izlerken daha zevkli oluyor tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla

wifi olmasının faydasını ben çok gördüm. evin içerisinde her odada dilediğim gibi müzik dinleyebiliyorum. bunun dışında tv de film izlediğimde de en iyi verimi alabiliyorum. yüksek sesle dinleme gibi bir huyum yok aslında ama deneme amaçlı dinledim pek yüksek sesde iyi değil açıkcası. bunun dışında bir sorunu yok kulaklığın sağlam ve kulakları yormayan hafif bir tasarıma sahip.

NI1 aracılığıyla

Kablosuz kulaklık.

Mağaza paketlemeye çok özen göstermiş, alış verişten memnun kaldım Kulaklık çok kolay herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir cihaz, tv. ve birçok cihazdada kullanılabilir.

İnce Hesap aracılığıyla

insanın kafasını acıtmıyor kesinlikle kablo derdi de yok :) hafif ve dayanıklı bi kulaklık. pilleri hiç bitmiyor neredeyse ve iki oda öteye gitmeme rağmen seslerde en ufak bi pürüz bile olmadı bence çok iyi bi ürün olmuş :)

HepsiB. aracılığıyla

Tavsiye ediyorum

Bu tip kablosuz kulaklıkların parazit yaptıkları hakkında çok yorumlar duymuş ve okumuştum. Emin olamadım ama ailemde kuşağında işitme cihazı kullanan bir kişi olduğundan ve TVyi rahat duyamamasından dolayı bir tane almaya karar verdim. Parazit söylentileri tamamen yalan. Böyle bir şey kesinlikle yok. şimdi işitme cihazı kullanan aile bireyimizde rahatça TVyi dinleyip seyredebiliyor. Biz diğer aile vireyleri de TVnin sesini aşırı yüksek seviyelere açmak zorunda kalmıyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

Çok teşekkür edrim

Ürün resimde çok estetik durmuyor. Ancak kullanmaya başlayınca anlıyorsunuz ki süper rahat ve estetik bir ürün. Menzili çok iyi. Ses kalitesi mükemmel.

NI1 aracılığıyla

Profesyonel olmayanlar için ideal

Ürünü alalı yaklaşık 7 ay oldu. Pil süresi ve ses kalitesi makul. Kullandığım mekandan kaynaklanan mesafe sorunu var ama normal bir binada sorun yaşanmıyor.Müzikle profesyonel olarak ilgilenenler için zayıf gelebilir. Bunun dışındaki tüm ihtiyaçlar için fazlasıyla iş görüyor.

NI1 aracılığıyla, 02.07.2016

:)

ürün fiyatına göre güzel beğendim

NI1 aracılığıyla

ÜRÜN ÇOK GÜZEL TAVSİYE EDERİM

ÇOK GÜZEL ZARİF BİR KULAKLIK ÇEKME GÜCÜ ÇOK İYİ

NI1 aracılığıyla

guzel

ürün umduğum gibi çıktı

NI1 aracılığıyla, 02.11.2016

Tam İstediğim Gibi

Çok çabuk ve tam istediğim gibi ürünler çıktı kargonun içinden...

NI1 aracılığıyla

Kargo yanlışlık yaptı.Kendim gidip aldım.Özensız paket.Fatura çıkmadı.Ürün eksiksiz ve sağlam geldi.Sorunsuz çalıştı.Kalite olarak iyi görünüyor.

NI1 aracılığıyla

kullanışlı

sessiz bir şekilde filmlerimi seyrediyorum parazit yok ses düzeyi yeterli

NI1 aracılığıyla

Kaliteli ürün.

Ürün gayet kullanışlı. Aux çıkışı olan her cihazda çalışır. Bluetooth'lu değil. Fm frekansı ile çalışıyor. Sesi kulaklık üzerindeki ses ayarından sonuna kadar açarsanız biraz tıslama oluyor. Ama sesi bilgisayardan ya da bağlantı kurduğunuz cihazdan açarsanız hiç bir sorun yok. Alet gayet güzel. 7-8 saat kullandım daha pili bitmedi.

Media Markt aracılığıyla, 02.03.2017

PHILIPS SHC5100/10

Bu ürün zaten kullanmakta olduğum bir üründür.2. evime bir adet daha aldım. Yıllardan beri kullanmaktayımve çok memnunum.Başkalarını rahatsız etmeden yüksek sesle TV izlemek veya müzik dinlemeyi sevenlere tavsiye olunur.

NI1 aracılığıyla

kötü

malesef ürün fiyatını haketmiyor sıradan 30-40 tl lik bir üründe ondan daha iyi iş görür

NI1 aracılığıyla

hızlı ve kaliteli

Evet beklentilerimi karşılıyor

NI1 aracılığıyla

Evet, çok memnun kaldım. Ses kalitesi ve ergonomisi gayet iyi.

NI1 aracılığıyla

İşini Fazlasıyla Yapıyor

Babam için aldım , televizyon için çok kullanışlı , işini iyi yapan bir ürün, rahatsız edici bir uğultu yok.

NI1 aracılığıyla

ses kalitesi yok.

beyenmedim söylenenle aynı değil.

Philips SHC5100 HiFi Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Philips SHC5100 HiFi Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele