Philips SHE3581 Kulaklık Yorumları

Philips SHE3581 Kulaklık Yorumları

8 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Philips SHE3581 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

en iyi

fiyat aralgindiginda en iyi si hangisi

HepsiB. aracılığıyla

İki Yıldız

Edindiğim en kötü kulaklık. Basları yok:)

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Bass kalitesi iyi kargo çok hızlı bu arada tiz ses sevenlere de öneririm

HepsiB. aracılığıyla, 12.05.2016

Süper bass-tiss ve fiyat.

Mükemmel performans..mükemmel bass ve tiss. Böyle bir fiyata daha iyisi olamaz. Daha önce de almıştım, 4 yıl çok memnun bir şekilde kullandım ama artık çok eskidiği için yenisini aldım.

HepsiB. aracılığıyla, 11.11.2011

parası çok ucuz deyer

fazla pağalı kulaklık istemiyorsanız bunun zerine tanımam arkadışım aldı bas vuruşları güzel ama aşırı deyil.tonları güzel kulak içi kulağı acıtmıyo süper yani seçim sizin

HepsiB. aracılığıyla, 08.06.2013

güzel bir kulaklık

fiyatına göre çok iyi bir kulaklık..ses kalitesi çok tatmin edici..piyasadaki göre fiyatı en iyi bu sitede..ama kötü yanı kabloları çok inci ve sağlam görünmedi bana..ileride kırılma gibi sorunlar olabilir gibi geliyor..özellikle sürekli cebinizde taşıyacaksınız..fiyata göre kesinlikle alınabilecek bir ürün..tavsiye ederim..

HepsiB. aracılığıyla, 08.01.2016

gayet iyi

basslar cok iyi.sony almistim yaklaşık ayni fiyata.sony de tizlik çok fazla.bass yok denecek kadar az.kulagi çok rahatsiz etti.sonra bunu aldım ve bence cok çok iyi.

HepsiB. aracılığıyla, 10.01.2016

Bu marka için üzücü sonuç

İki tane birden istedim. Tercih nedenim kablo uzunluğu ve iyi bir marka olması idi. Biri sağlam çıkmasına rağmen, diğerinin tek kulaklığından ses gelmiyor. Öyle idare edeceğim artık.

Philips SHE3581 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Philips SHE3581 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele