Philips SHE3900GD Gold Kulaklık Yorumları

Philips SHE3900GD Gold Kulaklık Yorumları

3 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Philips SHE3900GD Gold Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

tespit

Kulak tıkacı olarak işe yarar dışarıdan çok ses almıyor müzik sesini dışarı az veriyor, mikrofon yok, ses düzeyi düşük, ses temiz.

HepsiB. aracılığıyla

Üzerine düşeni fazlası ile yapıyor.

Arkadaşlar bilmeyenler için söyleyeyim. Ses siteminde kaliteyi %50 etkileyen faktör donanım, diğer %50 basitçe konuşmak gerekirse ses kartıdır. Bu kulaklığı eğer ki kaliteli bir ses kartında kullanırsanız inanılmaz ses veriyor. Şahsen Sennheiser müptelası biri olarak konuşuyorum kesinlikle muadil bir üründür. Fiyatına göre ise mükemmel bir ürün. Tek kötü yanı kablonun fiziken zayıf olması. Kalın tek lastik kablolara nazaran biraz erken yıpranır. Ama kesinlikle tavsiyemdir.

HepsiB. aracılığıyla

Ortalama fp kulaklık

Fiyat performans oranı iyi. Fiyatından ne bekliyorsanız onu alıyorsunuz. Bass tiz oranları ortada bırakılmış.

Philips SHE3900GD Gold Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Philips SHE3900GD Gold Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele